Elden Ring'de Eclipse Shol Efsanevi Silahı nasıl elde edilir?

Elden Ring'de Eclipse Shol Efsanevi Silahı nasıl elde edilir?

Elden Ring'de Eclipse Shol Efsanevi Silahı nasıl elde edilir?

Elden Ring'de oyuncuların karşılaşacağı pek çok Legendary Armament bulunuyor ve bunların her biri oyundaki en güçlü silahlardan biri.

En çok rağbet gören efsanevi silahlardan biri, belki de oyuncuların oyunun çok daha ileri safhalarında ellerine geçebilecekleri Eclipse Şotel. Onu hayranların favorisi yapan şey, beraberinde getirdiği “ölüm” durumu etkisidir. Her vuruşta kurbanı üzerine inşa edilen pasif bir statüdür ve bar dolduğunda, rakip etkiye yenik düşer ve hemen ölür.

PvP'de o kadar etkili olmasa da Eclipse Shol, özellikle astronomik sağlık havuzlarını aşmaları gereken oyundaki en zorlu karşılaşmalardan bazılarına karşı PvE'de oldukça değerlidir.

Silah kullanmak için 10 Güç, 25 Dex ve 30 Faith gerektirir ve Faith ve Dex oyuncularının silahla karşılaştıklarından beri gaddar oldukları bir şeydir . Ancak, Kavisli Kılıcı kullanabilmek bir şeydir ve onu bulmak başka bir şeydir ve topluluğun sorun yaşadığı şey ikincisidir.

Umarım bugünün rehberi, Efsanevi Silahlanma'yı ele geçirmelerine yardımcı olabilir.

Elden Ring'de Eclipse Shol'i Elde Etme

Elden Ring'deki diğer bazı Efsanevi Silahlardan farklı olarak, Eclipse Shotel bir NPC arayışının arkasına gizlenmez ve ana anlatıda ilerledikten sonra kolayca edinilebilir. Yalnızca geç oyun alanında bulunabilir ve oyuncuların bundan önce ele geçirmelerinin başka bir yolu yoktur.

Eclipse Shol, Giants Dağları'ndaki Sol Kalesi'nin içinde bulunan Eclipse hanesinin Kilisesi'nde bulunabilir.

Dağ Tepelerine ulaşmak için Kararmış Elden Ring'in şunları yapması gerekecek:
  • İlk olarak, Kraliyet Başkenti olan Leyndell'den geçin. Leyndell, oyunda gezinmek için daha karmaşık yapılardan biridir ve oyuncular genellikle çatılar, platformlar ve merdivenlerden oluşan labirentinde kaybolurlar. Ancak Devlerin Dağ Tepelerine ulaşmak için, kararmışlar şehri tamamlamalı ve bölgenin ana patronunu yenmelidir.
  • Leyndell'den sonra, kuzeydoğu köşesine doğru Castle Sol'u bulacakları dağın zirvesine ulaşacaklar. Orada karşılaştıkları ilk Lütuf Yeri'nden bir ahşap sahanlığa giden merdivenlerden yukarı çıkmaları gerekir.
  • Oyuncular daha sonra oradan doğruca gitmeli ve onları yukarı çıkaran bir kat merdiveni barındıran bir odaya ulaşacaklar. Yükseldikten sonra, sağda bulunan kilise girişinden geçmeleri gereken başka bir sahanlığa çıkacaklar.
  • Bölgeye girdikten sonra, Kararmış Elden Ring, bölgedeki tüm çetelerle savaşabilir veya onları geçmeyi seçebilir. Kilisenin hemen karşısında bir Lost Site of Grace olacağı için, kişi karşılaşmalardan kaçınmayı ve onu aktive eden kontrol noktasına koşmayı seçebilir.
  • Elden Ring oyuncuları Siteye ulaştıklarında bir ceset üzerine yerleştirilmiş Eclipse Şotelini bulabilecekler. Uzun NPC görev dizilerini tamamlamaya gerek kalmadan sadece yürüyerek Efsanevi Silahları alabilirler.
Eclipse Shol'in Ölüm Parlaması, onu Elden Ring'in sonraki aşamaları ve ayrıca bir NG+ koşusu için bu kadar harika bir silah yapan şeydir. Temel hasarı oyundaki diğer bazı kavisli kılıçlara kıyasla o kadar yüksek olmasa da, özellikle durum çubuğunu doldurduktan sonra rakibini otomatik olarak öldürdüğünde, onu hesaba katılması gereken bir güç yapan pasif durum yığınıdır.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski