Elden Ring'de Erdtree's Favor +2 Talisman nasıl bulunur

Elden Ring'de Erdtree's Favor +2 Talisman nasıl bulunur

Elden Ring'de Erdtree's Favor +2 Talisman nasıl bulunur


Tılsımlar, Elden Ring'deki yüzüklerin yerine geçer. Aynı amaç ve işlevi sağlarlar: oyuncuya stat avantajları ve birkaç dezavantaj sağlamak.

Elden Ring'de yaklaşık yüz Tılsım var. Talisman Pouches aracılığıyla dörde kadar donatma imkanı ile oyuncular, karıştırmak, eşleştirmek ve istiflemek için çok çeşitli bonuslara sahiptir.

Birçoğu niş bir yapıya veya oyun tarzına hizmet ederken, Erdtree's Favor herhangi bir yapıya sığabilir. Sağlığı, taşıma ağırlığını ve dayanıklılığı artırır. En önemlisi, Erdtree's Favor +2 gibi birden çok sürüm daha güçlüdür.

Elden Ring: Erdtree's Favor +2, Ashen Capital, Leyndall'ın derinliklerinde

Erdtree's Favor +2'yi almak, oyunun ilerleyen zamanlarına kadar mümkün olmayacak. Leyndall, Ashen Capital öncelikle oyun sonu bölgesidir. Leyndall'ın bölümlerine ziyaretten hemen sonra erişilebilir, ancak Ashen Capital'e ulaşmak birkaç ön koşulla birlikte gelir.

Ashen Capital'e erişmek için önce şunları yapmanız gerekir:
  • Parçalanan Farum Azula alanını tamamlayın
  • Kara Kılıç Maliketh'i yen

Elden Ring'de Parçalanan Farum Azula'ya ulaşmak için Devlerin Dağ Tepelerine ulaşın. Devlerin Ocağının kilidini açmak için Ateş Devini yen

Demirhanenin ağzı boyunca bir Lütuf Yeri var. Melina ile konuşun ve sizi Crumbling Farum Azula'ya götüren büyük bir günah işleyin.

Parçalanan Farum Azula bölgesi tamamlandığında, sıradaki Kara Kılıç Maliketh'i yenmek. Şişenizi geliştirmek için Altın Tohumları, Harika Fizik Şişesi için malzemeleri ve bol miktarda seviyeyi stoklayın. Maliketh, iki aşamalı ve öfkeli saldırılara sahip hızlı hareket eden, çevik bir patrondur.

Ashen Capital, Leyndall'da Erdtree's Favor +2 nerede bulunur?

Ash'in Başkenti Leyndall'daki Grace Sitesini kapın ve Yasak Topraklar'a hızlı seyahat edin. Arkanızdaki asansörü kullanın, köprüyü geçin ve o listeyi kullanın. Asansörden çıktıktan sonra balkonun kenarına koşun ve aşağı bakın. İki büyük çürümüş canavar ve kumdan fırlayan dallar göreceksiniz.

Erdtree's Favor +2 tılsımı batı kesimde yer almaktadır. Aşağıdaki çürümüş canavarların yenilmesi gerekmiyor, bu da onu daha erişilebilir hale getiriyor. Dış duvarlara sarılmak için yakındaki rampayı kullanın. Ağaç gövdesinin dümdüz yapıştığını görene kadar devam edin. Elden Ring'deki Erdtree's Favor +2'ye ulaşmak için ağaç gövdesinden yukarı çıkın.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top