Elden Ring'de Exalted Flesh nasıl yapılır?

 Elden Ring'de Exalted Flesh nasıl yapılır?

Elden Ring'de Exalted Flesh nasıl yapılır?

Elden Ring , farklı efektlere sahip sarf malzemeleriyle doludur, ancak Exalted Flesh, hasarı artırma konusunda en güçlülerinden biridir. Oyunu çabucak bitirmek isteyen, bir patrona takılıp kalan veya hasar sayılarının hızla arttığını görmek isteyen oyuncular, sarf malzemelerini denemek isteyeceklerdir.

Exalted Flesh'in genel olarak ne kadar nadir olduğu göz önüne alındığında, oyuncular onu çok sık bulmayacaktır. Dikkatli bir keşifle onu kazanmak veya bulmak mümkün olsa da, zanaatkarlık, sarf malzemesini elde etmek için hala en iyi seçeneklerden biridir.

Elden Ring'de Yüce Et Üretmek

Elden Ring'de Exalted Flesh nasıl yapılır?

Elden Ring'de Exalted Flesh'i işlemeden önce oyuncuların ellerinde birkaç eşya olması gerekecek.

Tabii ki, bir Crafting Kit ilk gereksinimdir. Eldeki kit ile, crafting her yerde yapılabilir. Şimdi gereken tek şey doğru tarif.

Exalted Flesh yapmak için oyuncuların bir Armorer's Cookbook'a ihtiyacı olacak.

Exalted Flesh yapma süreci ve malzemeleri:

  • Oyuncuların Exalted Flesh yapmak için bir Armorer's Cookbook (3) almaları gerekecek. Bu, Doğu Limgrave'deki Göçebe Tüccardan Sis Ormanları yakınında elde edilebilir.
  • Yemek kitabı ellerindeyken oyuncular kitlerini açabilir ve et seçeneğini en üste doğru bulabilirler.
  • Gerekli malzemeler 5 Rowa Meyvesi, 1 Parça Et, 1 Ağır Canavar Kemiği, 1 Arteri Yaprağı.
  • Eşyaların çoğu, kendisi de bir başka nadir eşya olan Arteria Yaprağı dışında bulmak oldukça kolaydır.
Exalted Flesh ayrıca bazı durumlarda satın alınabilir veya kazanılabilir. Örneğin, oyuncular Limgrave'de Savaşçı İskender'i serbest bırakarak eti elde edebilirler.

Exalted Flesh, Elden Ring'de ne yapıyor?

Elden Ring'deki birçok sarf malzemesi, bir dereceye kadar direnç veya savunmaya dayanır . Ancak Exalted Flesh, saf hasara dayalı bir eşyadır.

Sarf malzemesinin açıklaması, Fiziksel Saldırı Gücüne geçici bir destek sağladığını belirtir. Bu güçlendirme yaklaşık 30 saniye sürer ve fiziksel tabanlı oyuncular için genel saldırı gücünde %20'lik bir artış sağlar.

Yüce Et nadirdir, ancak zor durumlarda bulmaya ve işlemeye değer.
To Top