Elden Ring'de Faith-Düğüm Kristal Gözyaşı nerede bulunur

Elden Ring'de Faith-Düğüm Kristal Gözyaşı nerede bulunur

Elden Ring'de Faith-Düğüm Kristal Gözyaşı nerede bulunur

Elden Ring, bir ton klasik SoulsBorne formatını geri getiriyor, ancak stilde devrim yaratan yeni içerik ekliyor. Tüm oyunlarda iyileştirici öğeler bulunurken, bu, oyuncuların üçüncü şişeleriyle benzersiz buff'lar oluşturmalarına olanak tanır.

Oyun, geleneksel kırmızı ve mavi şişelere sahiptir, ancak üçüncü şişe olan Harika Fizik Şişesi, birden fazla uygulamaya sahiptir. İnanç Düğümü Kristal Gözyaşı ile şişe, İnanç statüsüne geçici bir destek sağlamak için kullanılabilir.

Elden Ring'de İnanç Düğümü Kristal Gözyaşı Bulma

İnanç düğümü Kristal Gözyaşı, Hac Kilisesi yakınında bir kasede oturuyor. Alanın her tarafı ödülü koruyan zehirli çiçek düşmanlarıyla kaplıdır.

Yarı-İnsan Orman Harabeleri'nden kuzeye veya Hac Kilisesi'nden doğuya gidin. Her iki durumda da, oyuncu bir uçurum ve düşüşle karşılaşacaktır. Tarnished'in düşüşte hayatta kalmasını sağlamak için bir Gökkuşağı Taşı bırakın, ardından aşağı atlayın.

Kase, bölgedeki bir nehre çok yakın, büyük bir ağacın altında oturuyor. Yarı-İnsan Kraliçe patronu yakınlardadır . Oyuncular, İnanç Düğümü Kristal Gözyaşı'nı elde etmek için çiçeklerin yanından koşabilir veya çiçeklerin arasından bir alan açabilirler.

Elden Ring'de İnanç Düğümü Kristal Gözyaşını Kullanma

Elden Ring'deki Kristal Gözyaşları , Harika Fizik Şişesinde biralar oluşturmak için birleşir . Bu özel Kristal Gözyaşı, geçici olarak on İnanç artışı sağlayacak.

Oyuncular, Flask'ta bir buff oluşturmak için herhangi bir Grace Sitesinde iki Gözyaşı karıştırabilir. Diğer bazı Gözyaşları ile karıştırmak son derece yararlı olabilir. Cerulean Gizli Gözyaşı, tüm FP maliyetlerini ortadan kaldırır. Büyülü hasar türlerini iyileştiren Magic, Fire ve Lightning Shroding Cracked Tears vardır.

İnanç konusunda uzmanlaşmayan, ancak daha yorucu silahlardan bazılarını kullanmak isteyen oyuncular bu Gözyaşı'ndan yararlanabilir. Hayranların en sevdiği silah olan Gece ve Alev Kılıcı'nı kullanmak için yirmi dört İnanç gerekir. Bu silahı nükleer bir seçenek olarak kaydetmek isteyen oyuncular, öncelikle fiziksel istatistikler oluştururken bu Tear'ı kullanabilirler.

Ölüm Büyüleri ve çeşitli diğer büyülü seçenekler Faith'ten ölçeklenir ve geçici bir destek oyuncuya büyük fayda sağlar. Ölüm Büyüleri, en güçlü saldırgan büyülerden bazılarını içerir ve çoğu İnanca dayalı olarak ölçeklenir.

Oyuncular İnanç puanlarında sıfır alabilir, İnanç Düğümü Kristal Gözyaşı'nı kullanabilir ve Parmak Mühürünü kullanabilirler. Bu seçenek, Güç ve Beceri tabanlı yapıların Incantation'ları bir miktar başarıyla kullanmasını sağlar.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top