Elden Ring'de Gelmir Hero's Grave nasıl tamamlanır?

Elden Ring'de Gelmir Hero's Grave nasıl tamamlanır?

Elden Ring'de Gelmir Hero's Grave nasıl tamamlanır?

Elden Ring içinde birkaç sinir bozucu zindan var ve Gelmir Hero's Grave kesinlikle onlardan biri. Genel olarak, ölümcül savaş arabalarının bulunduğu zindanlar başlı başına bir baş ağrısına yetiyor, ancak Gelmir'deki lav durumu daha da kötüleştiriyor.

İyi haber şu ki, dikenli arabaya hızlı bir çözüm var ve oyuncular tarafından izlenebilecek birkaç farklı yol var. Bazıları diğerlerinden daha hızlıdır ve hızlı bir ölüme yol açabilir, ancak doğru zamanlama ile zindanın sonuna bir dakikadan daha kısa sürede ulaşılabilir.

Elden Ring'deki Gelmir Kahramanın Mezarı'na çözüm

Elden Ring'de Gelmir Hero's Grave nasıl tamamlanır?

Elden Ring'deki diğer savaş arabası zindanları gibi, Gelmir Kahramanın Mezarı da sabır ve zamanlama ile tamamlanabilir. Oyuncular arabaya göz kulak olabilir ve duvarlardaki boşlukta koşacak ve saklanacak pencereler arayabilirler. Daha sonra oyuncular aynı şeyi başka bir pencerenin yapmasını bekleyebilir. Bu, çok fazla şifa ve sabır gerektiren bir alandır , ancak yapılabilir. Ancak bu kılavuz, hiç beklemeden mezarın nasıl tamamlanacağına odaklanacaktır.

Gelmir Hero's Grave çözümü:

  • Ana koridora girin ve sol yan duvardaki ilk deliğe koşun.
  • Arabanın geçmesini ve sağ taraftaki bir sonraki deliğe koşmasını bekleyin.
  • Araba geri inerken, oyuncuların sol taraftaki açıklığın altında kirişleri bulacağı köprüye koşun.
  • Oyuncuların kenardan aşağı inmesi ve doğrudan iki kirişten birine inmesi gerekiyor, bu da biraz hassasiyet gerektiriyor.
  • Aşağıda başka bir araba var. İkinci araba döndüğünde ve döndüğünde oyuncuların platforma inebilmesi için karakteri sıraya koyun.
  • Bu araba, oyuncuları lavın içinden ve patrona giden bir merdivene götürecek.
Bu, mezarı tamamlamanın en hızlı ve en az direnç gösteren yoludur, ancak bir miktar ganimete yol açan üçüncü bir yol daha vardır.

Elden Ring'de Gelmir Hero's Grave'da ganimet elde etmek

Oyuncular yukarıda listelenen yöntemin aynısını kullanabilir, ancak kirişleri kullanmak yerine oyuncular ikinci rampaya koşmalıdır. Bu rampada oyuncular, lavlardan önce köprüye ulaşana kadar bir pencere aramaya devam edecekler. Bu köprünün kenarından inmek güvenli.

Bir tarafta tazı ve serbest zırh setine giden bir koridor var. Buradaki merdiven, oyuncuları daha güvenli bir şekilde kirişlere geri getiren pencerelere yol açacaktır.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski