Elden Ring'de Glintstone Whetblade nasıl elde edilir

 Elden Ring'de Glintstone Whetblade nasıl elde edilir

Elden Ring'de Glintstone Whetblade nasıl elde edilir

Oyuncuların dünyayı keşfederken Elden Ring'de bulabilecekleri çok sayıda yükseltme var , ancak yalnızca Glintstone Whetblade gibi öğeler belirli bir silahta daha fazla yakınlık seçilmesine izin verecek. Oyuncular oyun çevresinde bir avuç Whetblades bulabilirler ve Glinstone versiyonu muhtemelen karşılaşılacak ikinci versiyondur.

İlk Whetblade, oyunun çok başlarında Stormgate girişinin dışında bir harabe içinde bulunabilir. Bu bıçak genel olarak Ashes of War kullanımına izin verir, ancak oyuncuların gelecekte bulabileceği herhangi bir sonraki Whetblade genel olarak daha fazla yakınlık özelleştirmesine izin verecektir.

Elden Ring'de Glintstone Whetblade nerede bulunur?

Elden Ring'de Glintstone Whetblade nasıl elde edilir

Glintstone Whetblade'e erişmek isteyenlerin Elden Ring'deki Akademi bölgesi Liurnia'ya gitmesi gerekecek. Raya Lucaria Akademisi ve çevresi hemen hemen her sınıf için büyülü öğelerle doludur. Bu Whetblade durumunda, silahlarına Frost veya Magic yakınlığı eklemek isteyen oyuncuların bu önemli öğeyi devasa Akademi'de aramaları gerekecek.

Glintstone Whetblade'i aramak:

  • Bu eşya, gölün merkezindeki Liurnia'daki Raya Lucaria Akademisi'nde yer almaktadır.
  • Oyuncuların Radagon'un Red Wolf'unu geçmeleri ve o salondaki kayıp zarafet alanını talep etmeleri gerekecek.
  • Bu kayıp zarafetten, Münazara Salonundan, oyuncular dışarı çıkıp sol taraftaki merdivenlere gidebilirler.
  • Çevredeki büyüyü spamlayacak büyücüleri çıkarın ve içinde bir büyücü bulunan balkonun hemen altındaki odaya gidin.
  • Avluya bakan bir gövdede, Whetblade alım için açık olacak.
Whetblade elbette tek başına kullanılamaz ve oyuncuların öğeyi kullanmak için Yuvarlak Masa Muhafazasında Demirciye geri dönmeleri gerekir.

Elden Ring'de Glintstone Whetblade ne işe yarıyor?

Limgrave'de ilk Whetblade kazanıldıktan sonra, oyuncuların dünya çapında toplayabileceği birkaç versiyon daha var. Her biri, oyuncuların silahlarına, Frost ve Magic gibi ölçeklendirmeyi veya hasar türünü değiştirebilecek yeni yakınlıklar eklemesine izin verecek.

Bir Whetblade'in başka bir örneği, Nokron'da bulunan Black Whetblade'dir . Frost veya Magic yerine, bu anahtar öğe kan ve zehir temelli yakınlıklara izin verecek. Oyuncular mevcut her seçeneği istiyorsa, Elden Ring içindeki her Whetblade'e ihtiyaçları olacaktır.
To Top