Elden Ring'de Göçebe Savaşçının Yemek Kitabı [15] nasıl bulunur?

Elden Ring'de Göçebe Savaşçının Yemek Kitabı [15] nasıl bulunur?

Elden Ring'de Göçebe Savaşçının Yemek Kitabı [15] nasıl bulunur?

Göçebe Savaşçının Yemek Kitabı'nı (15) bulabilirler. Oyuncuların bulabileceği yer burasıdır.

Elden Ring oyuncuları, savaşta kendilerine yardımcı olabilecek birçok tarif hazırlayabilir. Bu tarifleri oyun içinde elde etmek için oyuncular, onlara çeşitli beceriler öğreten Yemek Kitaplarını bulmalı ve onlardan öğrenmelidir. Rotbone Arrow, Rotbone Arrow (Fletched) ve Rotbone Bolt tariflerini öğrenmek için 

Elden Ring'de Göçebe Savaşçının Yemek Kitabını (15) Bulma

Menzilli silahlarda uzmanlaşan oyuncular Göçebe Savaşçının Yemek Kitabı (15) için daha fazla kullanım bulabilirler çünkü ürettiği eşyalar onlara büyük fayda sağlayacaktır. Oyuncu tarafından oluşturulan Rotbone Arrow ve Rotbone Bolts'un her ikisi de, ok tarafından sıkışıp kaldıklarında düşmanlara Scarlet Rot birikmesini sağlamak için pasif bir yeteneğe sahiptir. Scarlet Rot, zamanla hedefe hasar verir.

Oyuncular Göçebe Savaşçının Yemek Kitabını (15) nerede bulabilir?

Oyuncuların Göçebe Savaşçının Yemek Kitabı'nı (15) alabilmeleri için önce Caelid'e seyahat etmeleri gerekir. Güney Aeonia Bataklık Bankası'nın güneybatısındaki Caelid'in güney karayolu kısmında, oyuncular bir harita parçası bulabilirler. Oyuncular biraz doğuya giderlerse, Göçebe Savaşçının Yemek Kitabını (15) 4000 rün karşılığında satın almak için orada Göçebe Tüccarı keşfedecekler.
Oyuncular işçilikle zamandan tasarruf edebilir ve başarılarını artırabilir

Elden Ring'de Göçebe Savaşçının Yemek Kitabı [15] nasıl bulunur?

Oyuncular, Elden Ring'de birçok eşya üretebilir. Olumsuz etkileri ortadan kaldıran öğelerden hasara neden olan öğelere kadar, bir oyuncunun Tüccarlardan uzaktayken yapabileceği çok şey vardır. Ayrıca, rünleri, oyuncuların kolayca yapabilecekleri öğelere harcamak yerine kaydetme yeteneği, rünleri seviye atlamaya çalışırken yardımcı olacaktır.

Oyuncular Elden Ring'de eşya üretmeyi nasıl öğrenebilir?

Elden Ring'de nasıl eşya üretileceğini öğrenmek için oyuncuların bir işçilik seti satın aldıklarından emin olmaları gerekir . Bu, oyunun başlangıç ​​alanında 300 rün karşılığında Elleh Kilisesi'ndeki Kalé'den satın alınabilir. Oyuncular, oyun boyunca her zaman eşya üretebilmelerini sağlamak için bunu hızlı bir şekilde almak isteyeceklerdir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top