Elden Ring'de Gut'ın Ejderha Katili Kılıcı olan 'Muhteşem Kılıç' nerede bulunur?

Elden Ring'de Gut'ın Ejderha Katili Kılıcı olan 'Muhteşem Kılıç' nerede bulunur?

Elden Ring'de Gut'ın Ejderha Katili Kılıcı olan 'Muhteşem Kılıç' nerede bulunur?

Gut'ın Ejderha Katili Kılıcı Dünyanın dört bir yanındaki çılgın anime hayranları, Elden Ring'in , Gut's Dragon Slayer Sword'u donatılabilir silahlardan biri olarak dahil ederek Kentaro Miura'ya saygılarını sunduğunu öğrendiklerinde çok sevindiler.

Ancak oyundaki silahın adı tam olarak Dragon Slayer Sword değil, bunun yerine ikonik bıçağa belirgin bir şekilde benzeyecek şekilde tasarlandı. Oyunda basitçe 'Muhteşem Kılıç' olarak anılan silah, başlığındaki birçok oyuncu tarafından, özellikle de Güç odaklı bir yapı arayanlar tarafından oldukça rağbet görüyor.

Elden Ring'de silaha rastlamak özellikle zor olmasa da, topluluktaki birçok kişi Büyük Kılıç'ı bulmakta hala oldukça zorlanıyor. Umuyoruz ki, bugünün rehberi kafa karışıklığının bir kısmını çözebilecek ve hala onu elde etmek için mücadele edenlere yardım edebilecektir.

Elden Ring'de Gut's Dragon Slayer Kılıcını Edinme

Greatsword, Rotview Balony ve Caelem Harabeleri arasındaki yolda bulunur, bu yüzden ona ulaşmak için oyuncuların aşağıdaki adımları atması gerekir:
  • Yanan Kilise'ye ulaşana kadar Elleh Kilisesi'nin kuzeydoğusuna seyahat edin
  • Oraya vardıklarında, Rotview Balkonuna ulaşana kadar Caelid Minor Erdtree'yi geçerek doğuya seyahat etmeye devam etmeleri gerekecek.
  • Bu noktada, Kararmışlar, Caelid'in kan kırmızısı gökyüzü nedeniyle yeşil tonlar kırmızıya dönüşmeye başladığında, ortamda ani bir değişiklik olduğunu fark edecekler ve kırmızı bir kum ülkesi üzerinde seyahat edecekler.
  • Rotview Balcony'den, oyuncuların bir kampla karşılaşacakları yol güneye kayana kadar ana yolda kuzeydoğuya gitmeleri gerekecek.
  • Kampta, arka tarafında yağmalanabilir bir sandık olacak siyah bir araba olacak. Onunla etkileşime geçmek, oyuncuların Greatsowrd'u otomatik olarak almalarını sağlar.
31 Strength gereksinimi ile Berserk Greatsword bir kamyon gibi çarpar, ancak hareket kabiliyeti pahasına. Güç yolunda ilerleyen oyuncular için ideal bir silah, ancak burada sandığa ulaşmanın göründüğü kadar kolay olmayabileceğini unutmamak gerekiyor.

Araba, kurt gibi görünen yüksek seviyeli düşmanlarla çevrilidir ve çok fazla hasar verirler ve düşük seviyeli oyuncuları sadece bir veya iki vuruşta alabilirler.

Kararmışlarını seviyelendirmek için önemli miktarda Rün yatırdıklarında, oyunculara Büyük Kılıç'ı aramaları tavsiye edilir.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski