Elden Ring'de Hoarfrost Stomp Ash of War nerede bulunur?

Elden Ring'de Hoarfrost Stomp Ash of War nerede bulunur?

Elden Ring'de Hoarfrost Stomp Ash of War nerede bulunur?

Ashes of War , Elden Ring'e eklenen birkaç savaş mekaniğinden biridir. Bir oyuncunun yapısına veya oyun tarzına uyan, arzu edilen bir Savaş Külünü uygulayarak herhangi bir temel silahı veya kalkanı özel hissettirebilirler.

Hoarfrost Stomp, Elden Ring'deki görünüşte en güçlü Ashes of War'lardan biridir. Frost ile ilgili efektler ilk olarak Dark Souls 3'te tanıtıldı, ancak Elden Ring öğeyi genişletiyor.

Hoarfrost Stomp durumunda, oyuncu yere vurarak önlerine geniş bir alana buz parçaları gönderir. Daha da önemlisi, kolayca spam gönderilebilir ve Frostbite'ı ekstra hasar için tetikleyebilir.

Elden Ring: Hoarfrost Stomp Ash of War'ı görünmez bir Teardrop Scarab'dan yağmalayın

Gözle görülebilen Gözyaşı Bokböceği öldürmek zaten zorlu bir iştir. Neyse ki, görünmez Gözyaşı Bokböceği varlığının belirtilerini ortaya koyuyor. Onu öldürmek işin kolay kısmı; hedef zor kısımdır.

Elden Ring'deki görünmez Gözyaşı Bokböceği, Caria Malikanesi'nin hemen dışında, Göllerin Liurnia'sının derinliklerinde bulunur. Bu, aşılanmış Godrick'e ve buna bağlı olarak Margit the Fell Omen'e ev sahipliği yapan Stormveil Kalesi'ni de geçtiği anlamına gelir. Ancak, etrafta dolaşarak Stormveil Kalesi'ni ve patronları tamamen görmezden gelebilirsiniz.

Stormhill Shack'ten başlayarak, sizi Stormveil Kalesi'ne bağlı büyük köprünün altına götüren kuzeye giden yolu kullanın. Yolun sonunda küçük, kırık bir köprü var. Köprüye bakacak şekilde, tepelere doğru sola gidin. Bu gizli yol, Stormveil Kalesi'ni atlamanıza izin verir.

Liurna of the Lakes'e doğru ilerlerken Lake-Facing Cliffs zarafet alanını ele geçirin. Sonunda sizi kuzeye, ardından batıya tekrar bataklıklara götüren yolu kullanarak batıya gidin.

Bataklıklardayken, başka bir yol ile birlikte bir açıklık görünene kadar batı dağlarına sarılın. Bu sizi kuzeye, Karia Malikanesi'ne kadar götürecek.

Elden Ring'de Hoarfrost Stomp Ash of War nerede bulunur?

Carian Manor'un girişinde doğuya doğru ilerleyin. Uçurumun kenarına yakın sığ bir göl var. Gölün kenarında durup suları izleyin. Bir sürü sıçrama fark edeceksiniz, ancak suçlu görülecek bir yer değil. Bu görünmez Gözyaşı Bokböceği.

Nerede adım attığını izleyin. Yolunu kapat ve silahınla uzaklaş. Görünmez olmayan Teardrop Scarab , öldükten sonra Hoarfrost Stomp Ash of War'ı düşürecek.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski