Elden Ring'de İnhibisyon Kilisesi nasıl bulunur?

Elden Ring'de İnhibisyon Kilisesi nasıl bulunur?

Elden Ring'de İnhibisyon Kilisesi nasıl bulunur?

İnhibisyon Kilisesi, oyuncuların Elden Ring'de ulaşması için zorlu bir yerdir. Bu eski kilisenin kalıntılarına giden yol nispeten basittir. Ancak, yolu özellikle zorlaştıran her şey.

Engelleme Kilisesi, Hyetta'yı içeren bir yan görevin odak noktasıdır . Ve kullanıcılar bu görevi tamamen görmezden gelmeyi seçerse, yine de değerli eşyalar için ziyaret etmeye değer.

Her iki durumda da, Elden Ring'deki yıkık kiliseyi ziyaret etmek isteyenler, Lakes'in kuzey Liurnia'sına seyahat etmek zorunda kalacaklar. İşte ileriye giden yol.

Elden Ring: Engelleme Kilisesi, Göllerin Liurnia bölgesinde yer almaktadır.

Engelleme Kilisesi, Göllerin Liurnia'sının derinliklerinde yer alır ve neredeyse bölgenin en kuzey sınırlarını kucaklar. Sarp bir uçurumun tepesinde oturan yıkık kilise ile yakındaki küçük bir erdtree parlıyor.

Oyuncular kiliseye ulaşmak için tepelerden ve Frenzied Flame Village'dan geçmek zorunda kalacaklar.

Bellum Kilisesi'nden başlayarak doğuya bakmalı ve vadiye ayrılan iki dağ ve tabanında küçük tepeler görmeliler. Kullanıcılar aşağıdaki tepelere gidebilirler.

Kendilerine doğru fırlatılacak büyük mermilerden kaçınmak için Torrent'e binmeli ve yakındaki kayaları siper olarak kullanmalılar.

Elden Ring'de İnhibisyon Kilisesi nasıl bulunur?

Oyuncular doğu dağının eteğine sarılıp yola devam etmeli. Bir noktada, tepesinde vahşi bir alev bulunan bir kule görecekler - bu Deliliğe neden oluyor.

Oyuncular bunu görebilirlerse tehlikededirler. Görüş hattını kırmak için dağları ve kayaları kullanabilir ve uçurumu tekrar takip etmeden önce Madness sayacının boşalmasını bekleyebilirler.

Yolun yukarısında ve sollarındaki kuleyi geçen kullanıcılar, Elden Ring'deki Frenzied Flame Village'a gelecekler . Doğrudan köyün içinden geçerek batıya gidebilirler ve duvardan yukarı çıkan bir yokuşa doğru sağa sapabilirler. İzi takip ederek kule sağlarında olacak, ancak İnhibisyon Kilisesi görünecek.

Elden Ring'de İnhibisyon Kilisesi nasıl bulunur?

Elden Ring'deki Engelleme Kilisesi'ne varmak, Hyette için Parmak İzi Üzümünü düşüren NPC istilacı Festering Spirit Vyke'yi doğuracak. Oyuncular onunla savaşabilir veya Site of Grace'i içeri alıp daha sonra deneyebilir.

Engelleme Kilisesi'nin içinde Rowa Meyvesi, Sarı Göz, Altın-Tinger Dışkısı, Kutsal Gözyaşı ve Finger Maiden zırh seti bulunur.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski