Elden Ring'de Irina'nın görev serisini nasıl tamamlayıp Aşılı Bıçak Büyük Kılıcını elde edebilirsiniz?

Elden Ring'de Irina'nın görev serisini nasıl tamamlayıp Aşılı Bıçak Büyük Kılıcını elde edebilirsiniz?

Elden Ring'de Irina'nın görev serisini nasıl tamamlayıp Aşılı Bıçak Büyük Kılıcını elde edebilirsiniz?

Elden Ring'in engin, geniş dünyası Arasında Topraklar, oyuncuların seçebilecekleri bir sürü isteğe bağlı zindan ve göreve sahiptir. Bu yan içerik, Tarnished'e yalnızca ek Rünler ve öğeler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda FromSoftware'in dünya inşasına ve oyunun ilmine dair birçok fikir verir.

Pek çok oyuncunun denediği böyle bir yan görev, Irina'nın Ağlayan Yarımada'da sunduğu yan görevdir. 

Tamamlanması özellikle zor bir görev olmasa da, oyuncuların onu bitirmesi ve sorunları için Aşılı Bıçak Büyük Kılıcını alabilmesi için oldukça fazla adım gerekiyor.

Pek çok Elden Ring oyuncusu onun görev dizisini kapatmakta sorun yaşıyor. Umarım, bugünün kılavuzu onlara yardımcı olabilir.

Finishing Irina’s questline in Elden Ring

Irina'nın görevini tamamlamak ve Aşılı Bıçak Büyük Kılıcını almak için oyuncuların aşağıdaki adımları tamamlaması gerekir:

1) Ağlayan Yarımada'ya ulaşmak ve görevi Irina'dan almak

Ağlayan Yarımada, başlangıç ​​Limgrave bölgesinin güneyinde yer alır ve oyunun isteğe bağlı bir parçasıdır, bu nedenle Elden Ring'in hikaye ilerlemesi için tam olarak önemli değildir. Ancak, bilgi açısından önemlidir ve oyuncular bölgeyi keşfetmek ve birçok değerli eşya ve kaynakla karşılaşmak için zaman ayırabilir.

Limgrave'nin güneyine doğru, Tarnished yarımadayı Limgrave'nin geri kalanına bağlayan bir köprü bulacak ve ya tüm düşmanları yenerek ya da sadece yanlarından koşarak köprüyü geçmeleri gerekecek.

Köprüde ağır, sabit bir tatar yayı kullanan çeteler olacağından ve işler çok hızlı bir şekilde ters gidebileceğinden burada biraz dikkatli olmak önemlidir.

Köprüyü geçtikten sonra, bir Grace Sitesi ile karşılaşacaksınız. NPC Irina, yarımadanın hemen girişinde bir kayanın üzerinde oturacak.

Onunla etkileşime geçtiğinde, ilk diyaloğunu babası hakkında konuşarak bitirecek ve onunla daha fazla konuştuktan sonra, Castle Mone'da (oyuncuların görev hattına başlamak için kabul etmesi gereken) ona bir mektup gönderme seçeneği sunacak.

2) Mourne Kalesi'ne Ulaşım

Tarnished'in Morne Kalesi'ne ulaşmak için ana yol boyunca Elden Ring haritasının daha güneyine gitmesi gerekecek. Oyuncuların Irina ile tanıştığı yerden oldukça basit bir yol ve sadece düz gitmek sonunda yere ulaşmalarına yardımcı olacak.

Yoldaki tüm düşmanları yok etmeyi ya da sadece onları geçmeyi seçebilirsin. Bununla birlikte, oyuncuların yol boyunca bir Morning Star (Irina yakınlarındaki kırık arabada), bazı Smithing Stones, Ash of War: Mighty Shot from a Scarab ve bir Golden Seed içeren eşyaları almaları tavsiye edilir. ve Harita Parçası

Daha güneye seyahat eden oyuncular sonunda, okları bir kamyon gibi çarpan tekil bir dev okçu tarafından korunacak olan Castle Morne'a ulaşacaklar.

Ancak başka bir silaha geçmediği ve sadece yakın muharebe menzilinde stomp atak kullandığı için kolaylıkla indirilebiliyor. Ancak oyuncular, Site of Grace hemen arkasında bulunduğundan, kaleyi geçebilir ve kaleye girebilir.

3) Edgar'ı bulmak ve mektubu teslim etmek

Castle Mone ile karşılaşmadan önce oyunculara 30. seviyeye yakın olmaları tavsiye edilir.

Vigor'a bir miktar Rün koymak ve hedefledikleri ana ölçeklendirme statüsü önemlidir, ayrıca düşman aggrolarını birer birer çekmek ve çete sürüleriyle yüzleşmek zorunda kalmadan onları çıkarmak için birkaç fırlatma bıçağı oluşturmak önemlidir.

Caste Morne'da gezinmek ilk başta biraz karmaşık ve bunaltıcı gelebilir, ancak düşmanlar çok zor olmadığından ve doğru miktarda dikkatle Tarnished, yerleşime daha aşina olmak önemlidir, Tarnished bir sonraki hedefe ulaşabilecektir. oldukça hızlı. Spirit Ashes'e güvenmek burada da iyi bir taktik olabilir.

Oyuncular sonunda, aynı zamanda Morne Kalesi Lordu olan Irina'nın babası Edgar'a giden bir merdiven bulacaklar. Onunla etkileşime girdikten sonra, kendisinin ve askerlerinin katlanmak zorunda kaldığı isyandan bahsedecek ve oyuncuya bir Kurban Dalını teklif edecek .

Diyalogunu tükettikten sonra, oyuncudan Irina'nın mektubunu kendisine vermesini isteyen bir seçenek açılacaktır. Daha sonra kabul edecek ve okuyacak, ancak kalenin ve gizemli kılıcın güvende olduğunu görene kadar ayrılamayacağını da belirtecektir.

4) Castle Mone ve Leonine Misbegotten'ı Bitirmek

Ona mektubu verdikten sonra, oyuncuların Elden Ring'deki Castle Mourne'un geri kalanını bitirmeleri gerekecek, bu da bölgenin ana patronunu yenmeleri gerektiği anlamına geliyor.

Kaleyi keşfettikten sonra, Tarnished sonunda, Somber Smithing Stone 1'in yakınında, su seviyesinde köprünün altında olacak altın bir sis duvarı ile karşılaşacak.

Altın sis duvarından geçtikten sonra Leonine Misbegotten boss dövüşü başlayacak. Özellikle zor bir karşılaşma olmasa da, düşük seviyeli oyuncular biraz zorlanabilirler. Bu yüzden oyuncuların patronun düzenini öğrenmeleri tavsiye edilir.

Patronu yendikten sonra, oyuncular otomatik olarak Aşılı Bıçak Büyük Kılıç , 3800 rün ve çabaları için bronz bir kupa alabilecekler.

5) Irina'nın görevini bitirmek

Patronu yendikten ve silahı aldıktan sonra, Elden Ring oyuncularının Edgar'a geri dönmeleri ve onunla tekrar etkileşime girmeleri gerekecek. Ancak, onu bulmak için kaledeki ilk Grace Bölgesi'ne seyahat etmek gerekecek.

Kararmış'a teşekkür edecek ve şimdi gidip kızıyla tanışacağını belirtecek. Oyuncuların şimdi Bridge of Sacrifice of Grace Sitesine gitmeleri ve Irina'nın ilk kez bulunduğu yere gitmeleri gerekecek.

Ancak, oyuncular arayışı için tüm adımları tamamladıktan sonra Irina ölü bulunacak ve Edgar ile etkileşime girdikten sonra ağıtını dile getirecek ve intikam arzusunu ifade edecek.

Bu, Irina'nın Elden Ring'deki görev serisini tamamlar.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski