Elden Ring'de Jar Bairn nerede bulunur?

Elden Ring'de Jar Bairn nerede bulunur?

Elden Ring'de Jar Bairn nerede bulunur?

Elden Ring, NPC'lerle etkileşimi içeren birkaç göreve sahiptir. Bazı görevler, farklı NPC'lerle konuşularak tetiklenir. Görevleri belirli bir görev dizisinde tamamlarken, oyuncular sonunda Jar Bairn olarak bilinen NPC ile karşılaşacaklar.

Söz konusu görev dizisi Iron Fist Alexander ve Diallos'a bağlı. Bu, 1.03 yamasıyla piyasaya sürüldükten sonra FromSoftware başlığına eklenen oynanamaz yeni bir karakterdir.

Jar Bairn'i bulmak biraz zor olabilir, ancak Stormveil Castle'dan sonra oyunda hemen hemen her zaman yapılabilir. Karakter, Jarburg, Göllerin Liurna'sında bir duvarın tepesinde oturuyor.

Elden Ring'de Jar Bairn'e nasıl ulaşılır

Elden Ring'de Jar Bairn nerede bulunur?

Stormveil Kalesi'nden geçtikten sonra oyuncular Limgrave'den Liurna of the Lakes bölgesine gidebilirler. Bu bölgede birkaç Lütuf Yeri ve hakkında bilinmesi gereken önemli yerler vardır.

Jar Bairn'i bulmaya gelince, oyuncular onun Stormveil Kalesi'nin hemen kuzeyinde ve bölgenin sınırında olduğunu bilmelidir. Stormveil Kalesi'nden kuzeye doğru hareket etmek, oyuncuları Cliffbottom Yeraltı Mezarları ve Otoyol Gözetleme Kulesi'ni geçecek.

Bundan daha da kuzeyde, Sanatçı Kulübesi, Karia Çalışma Salonu ve Liurnia'nın İlahi Kulesi var. Ancak, oyuncuların aktif olarak NPC'yi araması gerekiyor. Oyuncular bu ilgi çekici noktalara gelebilir ve Jar Bairn'in yerini tamamen kaçırabilir.

Bir Elden Ring oyuncusunun NPC'yi bulmaya çalışırken Stormveil Castle'da başladığını varsayarsak, izlenecek yol şudur:
  • Kaleden kuzeye git
  • Su kütlesinin hemen batısındaki yolu takip edin
  • Liurnia Otoyolu Kuzey Grace Bölgesi'ndeki çatalda doğru rotayı kullanın
  • Küçük ormanlık alandan tekrar kuzeye doğru hareket edin
  • Oyuncular Karya Çalışma Salonuna ulaşıp sağda görürlerse çok ileri gitmişler demektir.
  • Carian Study Hall'un hemen güneyinde NPC Iron Fist Alexander var.
  • Iron Fist Alexander'ın kuzeydoğusu, Jarburg kasabasıdır.
  • Jarburg'un güneybatısında Jar Bairn oturur
Jar Bairn bir duvarda asılı duruyor. Küçük bir tencereye benziyor, neredeyse Iron Fist Alexander'ın küçültülmüş bir versiyonu gibi. Jar Bairn ile konuşmak, oyuncunun hikayede neler yaptığına bağlı olarak bir görevi başlatır veya sürdürür.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top