Elden Ring'de Lenne's Rise Tower'a nasıl girilir?

Elden Ring'de Lenne's Rise Tower'a nasıl girilir?

Elden Ring'de Lenne's Rise Tower'a nasıl girilir?

Elden Ring , oyuncuların keşfetmesi için bir sürü gizli geçit ve binaya sahiptir. Bunlardan biri, büyük kulenin içindeki Lenne's Rise Tower'a Sitesinde bulunabilir. 

Diğer yerler gibi, bu binanın girişi de sihirli bir şekilde kapatılmış ve onu açmanın bir yolu yok gibi görünüyor. Tüm umutlar kaybolmuş gibi görünse de, bir plan ve küçük bir arama ile binaya kolayca girebilirsiniz.

Bu, oyunun herhangi bir noktasında ziyaret edebileceğiniz bir konumdur, bu yüzden yeri bulduğunuz andan itibaren bunu yapmamanız için hiçbir neden yoktur. İşte kuleye erişebilmeniz için bilmeniz gereken her şey.

Lenne'nin Lenne's Rise Tower'a nasıl girilir

Elden Ring'de Lenne's Rise Tower'a nasıl girilir?

Yoluna çıkan büyü mühürlü kapıya rağmen, lennes rise elden ring Yükselme Kulesi'ne girmek aslında inanılmaz derecede kolay.

Tek yapmanız gereken yapının etrafından sağ tarafına doğru gitmek ve Torrent'i kullanarak üzerinden atlayabileceğiniz bir hava akımı göreceksiniz. Bu akıntıdan yukarı sıçrarsanız kuleye daha yükseğe inebilirsiniz.

Buradan, önce hangi yöne gitmek istediğinize bağlı olarak ya merdivenleri tırmanın ya da aşağı inerek binaya girin.

İçeride bulunacak biraz ganimet ve üstlenilecek bir avuç düşman var. Ayrılmaya hazır olduğunuzda, girdiğiniz şekilde çıkabilirsiniz.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski