Elden Ring'de Longtail Cat (düşme hasarı yok) Talisman nasıl elde edilir

Elden Ring'de Longtail Cat (düşme hasarı yok) Talisman nasıl elde edilir

Elden Ring'de Longtail Cat (düşme hasarı yok) Talisman nasıl elde edilir

Oyunculara çok sayıda yapı çeşitliliği sunmak söz konusu olduğunda, Tılsımlar Elden Ring'de önemli bir rol oynar . Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpaze ile Tarnished'e çok fazla oyun çok yönlülüğü sağlıyor ve hatta keşif ve dövüşlerin belirli kısımlarını önemli ölçüde kolaylaştırmalarına yardımcı oluyorlar.

Oyuncuların aşık olduğu böyle bir Tılsım, Uzun Kuyruk Kedisidir. Bu öğe inanılmaz derecede özeldir çünkü oyuncuyu düşme hasarına karşı bağışık kılar ve böylece Aradaki Topraklar'daki zindanları ve vadileri keşfetmenin tamamen yeni bir yolunu açar.

Oldukça gıptayla bakılsa da, Tılsım'a rastlamak pek kolay değil ve Elden Ring oyuncuları onu ele geçirmekte oldukça zorlanıyorlar. Umarım, bugünün rehberi onlara Tılsımı güvenceye alma konusunda yardımcı olabilir.

Elden Ring'de Longtail Cat (düşme hasarı yok) Talisman'ı almak

Uzun Kuyruk Kedisi veya "düşme hasarı" elde etmek için Tılsım oyuncularının belirli adımları tamamlaması gerekir. Öğenin kendisi bir patron savaşının veya bir NPC arayışının arkasına gizlenmemiş olsa da, kaçırması oldukça kolaydır, bu yüzden birçok oyuncu onu elde etmekte sorun yaşıyor.

Tılsımı elde etmek için Tarnished'in şunları yapması gerekir:
  • Raya Lucaria Akademisi'ne doğru ilerleyin, orada Savaşarak Okul Sınıfı'na giden yolda ilerleyin ve ardından oradaki Lütuf Bölgesi'ni etkinleştirin.
  • Siteden, oyuncular, üstüne çıkmaları gereken büyük bir donanım setinin parçası olan, dışarıda bulunan bir platformu fark edecekler. Oradan aşağı inmesini beklemeliler, sonra aşağıdaki çıkıntıya gidebilirler.
  • Çıkıntıya düştükten sonra, alanın taban seviyesine ulaşana kadar devam etmelidirler. Oradan Longtail Cat Tılsım sadece birkaç adım uzaklıktadır.
  • Oyuncular öğeyi birkaç kristale yakın bulacaklar. Ancak, yer yüksek seviyeli düşmanlarla dolu olduğundan, bölgeye temkinli yaklaşmaları tavsiye edilir ve oyuncular, bölge için düşük seviyede olduklarını düşünürlerse, onlarla savaşa girmemelidir. Tılsımı alıp dışarı fırlayabilirler.
Uzun Kuyruklu Kedi Tılsımı Elden Ring'de düşme hasarını engellerken, ölümcül yüksekliklerden düşen oyuncuları kurtaramayacağını unutmamak gerekir. Bu nedenle, daha fazla keşif çok yönlülüğüne izin verirken, Tarnished'in Torrent ile bir uçurumdan atlayarak hayatta kalmasına izin vermeyecektir.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski