Elden Ring'de Mimik Tear Ash nasıl elde edilir?

Elden Ring'de Mimik Tear Ash nasıl elde edilir?

Elden Ring'de Mimik Tear Ash nasıl elde edilir?

Elden Ring'deki en iyi Kül Çağırma Ruhlarından biri Mimic Tear Ash'tir ve konu hasar ve savunma olduğunda karşılaştırılabilecek pek fazla kişi yoktur. Çağrı, oyuncuların tonlarca hasar verebilecek ve hatta bazen iyileşebilecek başka bir kopyasını kullanmalarına izin verir.

Mimik Tear Ash
Oyuncular, Taklit Gözyaşı Külünün gücünü kesinlikle duyacaklar, ancak konumu nedeniyle onu ele geçirmek uzun bir süreç olabilir. Bunun da ötesinde, oyuncuların öğeye erişmek için bir Taş Kılıç Anahtarına da ihtiyacı olacak. Oyuncular doğru yolu takip ettikleri sürece yolculuk basittir.

Elden Ring'de Miminc Tear Ash çağrısı elde etmek

 Elden Ring'de Mimik Tear Ash nasıl elde edilir?

Basitçe söylemek gerekirse, Elden Ring'de çağırmak için Mimic Tear Ash'i ele geçirmek, oyuncunun Ebedi Nokron Şehri'ne erişmesini gerektirecektir . Alan isteğe bağlıdır ve bir patrona bağlıdır. Genel olarak oyunun iyi bir bölümünü takip eden bir arayış.

Şehre ulaşmak zaman alır, ancak oyuncular istedikleri çağırma eşyasına hızla koşabilirler.

Taklit Gözyaşı Kül çağırma yeri ve süreci:

  • Nokron'a erişmek için isteğe bağlı bir yarı tanrı olan Starscourge Radahn adlı patronu yenin.
  • Bir yıldızın düştüğü Mistwoods of Limgrave'de şehrin girişini bulun.
  • Kraterin içine ve şehrin başlangıcına gidin. Oyuncular bir mimik patronla karşı karşıya kalacaklar.
  • Köprüyü geçen ata ormanlarından ve ana şehrin girişine doğru devam edin.
  • Ana şapelin bulunduğu yere ulaşana kadar çatılardan aşağı atlayın. Black Whetblade doğru binada olacak.
  • Whetblade'in sağında bir koridor var. Aşağıya inin ve sandıktaki Mimik Tear Ash'e erişmek için bir Taş Kılıç Anahtarı kullanın.
Oyuncuların odadaki bir düşmanı öldürmesi gerekir, ancak özellikle arkadan bıçaklama ile hızlı bir şekilde öldürülebilir.

Elden Ring'de Mimic Tear Ash nasıl çalışır?

Oyundaki diğer çağrıların çoğundan farklı olarak, mimik çağrı, oyuncuların onu kullanmak için FP yerine HP kullanmasını gerektirir. Kül, çağırmak için sağlığın yaklaşık %50'sini alır. Bu nedenle, Crimson Tears'a ihtiyaç duyulacaktır.

Dövüşteyken, taklitçi oyuncunun tam bir kopyası olacaktır. Bu, aynı zırh, aynı silahlar ve hatta yağ parçaları anlamına gelir. Oyundaki en güçlü seçeneklerden biridir ve oranları hızla eşitleyebilir.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski