Elden Ring'de Missionary'nin Yemek Kitabı (1) nasıl bulunur?

 Elden Ring'de Missionary'nin Yemek Kitabı (1) nasıl bulunur?

Elden Ring'de Missionary'nin Yemek Kitabı (1) nasıl bulunur?

Crafting, Elden Ring oyuncularının ustalaşması için çok önemli bir beceridir . Birincisi, onlara malzemeleri olduğu sürece ihtiyaç duyduklarında ihtiyaç duydukları ürünleri yaratma yeteneği verir.

Ayrıca, gerekli eşyaları elde etmek için aksi takdirde bir tüccara yatıracakları rünleri biriktirmelerini sağlar. Elden Ring'de yemek tarifleri hazırlamanın kilidi Yemek Kitapları ile açılır ve bu yazıda oyuncuların Misyoner Yemek Kitabı'nı (1) nasıl bulabileceklerini açıklıyoruz.

Elden Ring'de Missionary'nin Yemek Kitabını (1) Elde Etmek

Oyuncular, dünyaya yolculuklarına başladıktan kısa bir süre sonra Misyonerin Yemek Kitabı'nı (1) alabilirler. Bu Yemek Kitabı, oyuncunun yolculuğuna başladığı yerden çok uzakta olmayan Tüccar Kale tarafından satılmaktadır. Oyuncular açık dünyadaki başlangıç ​​noktalarından Elleh Kilisesi'ne seyahat edebilirler. Burada Misyonerin Yemek Kitabı'nı (1) elde etmek için Kale ile konuşabilecekler.

Misyonerin Yemek Kitabının Satın Alınması (1)

Elden Ring'de Missionary'nin Yemek Kitabı (1) nasıl bulunur?

Oyuncular Kalé ile konuştuktan sonra Satın Al sekmesini açabilir ve sunduğu tüm güzel ürünleri görmek için menüye gidebilirler. Satın alınabilecek birkaç farklı şey fark edecekler, ancak Missionary's Cookbook (1) 1000 rün karşılığında satın alınabilecek. Oyunculara hayatlarını kolaylaştıracağı için bu Yemek Kitabı ve Torch'u oyunda mümkün olan en kısa sürede satın almaları tavsiye edilir.

Oyuncular, Missionary's Cookbook (1) ile güzel eşyalar üretebilir

Oyuncular Misyonerin Yemek Kitabını (1) ellerine aldığında, ondan iki tarif öğrenebilirler. Bu tarifler, düşmanlara Holy Damage vermek için FP kullanan bir sarf malzemesi olan Holy Water Pot içindir. Ayrıca, FP tüketmek ve rakiplere Kutsal Hasar vermek için geriye atılabilen Halatlı Kutsal Su Kabı oluşturabilirler.

Crafting, oyunda önemli bir beceridir.

Elden Ring'de Missionary'nin Yemek Kitabı (1) nasıl bulunur?

Oyunculara öğrenebilecekleri kadar çok eşya üretmeyi öğrenmeleri tavsiye edilir. Crafting , oyuncuların yolculukları sırasında topladıkları malzemeleri savaşta kendilerine yardımcı olabilecek değerli eşyalar yapmak için kullanmalarına olanak tanır. Bu aynı zamanda onları tüccarlara rün vermekten de kurtaracaktır. Bir oyuncunun üretebileceği eşyaları almak için bir zindandan ayrılmak zorunda kalmamak, başka bir büyük bonus.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski