Elden Ring'de Pearldrake Tılsımı nasıl bulunur?

Elden Ring'de Pearldrake Tılsımı nasıl bulunur?

Elden Ring'de Pearldrake Tılsımı nasıl bulunur?

Elden Ring'de oyuncuların karşılaştıkları düşmanları ve patronları yenmelerine yardımcı olabilecek daha iyi teçhizat elde etmek çok önemlidir. Zırh ve silahların yanı sıra tılsımlar da oyunculara avantaj sağlar ve onlara benzersiz bonuslar verir. Pearldrake Tılsımı, oyuncunun aldığı temel hasarda bir azalma sağlar ve hayatta kalma oranını büyük ölçüde artırabilir. Bu makale, oyuncuların onu nasıl ve nerede bulabileceklerini tartışıyor.

Oyuncular Elden Ring'de Pearldrake Talisman'ı nasıl elde edebilir?

Elden Ring'de Pearldrake Tılsımı nasıl bulunur?

Pearldrake Tılsımı elde etmek için oyuncuların Liurnia of the Lakes'de bulunan Four Belfries bölgesine gitmeleri gerekiyor. Bu alan, Liurnia of the Lakes'in batı tarafında yer alır ve oyuncuların yol bir çatala ayrılana kadar yolu takip etmesi gerekir. Oyuncular, Grace'in Dört Çan Kulesi'nin Yeri'ne ulaştıklarında, konuma ulaşmak için doğuya doğru ilerlemeye başlamalılar.

Dört Çan Kulesine Girmek

Four Belfries alanı, Elden Ring'de oyuncuların farklı bölgelere seyahat etmelerine olanak tanıyan 3 farklı Yol Kapısı içeren bir konumdur. Oyuncular, bir Waygate kullanarak Tılsımı elde edebilecekler. Oyuncuların, oyuncuların bulunduğu tepenin dibine en yakın olan ilk Waygate'e gitmeleri gerekecek. Oyuncular bu geçiş kapısına girmeli ve Crumbling Farum Azula'ya ışınlanacaklar.

Parçalanan Farum Azula'nın içindeki tılsımı bulmak

Oyuncular, Four Belfries'deki Waygate'i aldıktan sonra Crumbling Farum Azula'ya ışınlanacaklar . Oyuncular, Pearldrake Tılsımı içeren çok küçük bir alana ulaşacaklar. Bu konuma gelen oyuncuların, üzerine düşebilecekleri çıkıntılar aramak için etraflarına bakmaları gerekir. Oyuncular, çıkıntıları bırakarak Pearldrake Tılsımına ulaşabilecek ve onu toplayabilecekler.

Tılsımın yükseltilmiş versiyonları mevcut

Elden Ring'de Pearldrake Tılsımı nasıl bulunur?

Oyuncular, Pearldrake Tılsımı'nın, etkilerinin artırılmış gücü sunan daha güçlü versiyonlarını bulabilirler. Bir +1 versiyonu, Wyndham Harabelerinde, bir imp heykeli ile mühürlenmiş bir alanda bir sandık içinde yer alabilir. +2 versiyonu, Miquella'nın Haligtree'sinin içinde, Site of Grace'in üzerindeki bir gövdede bulunabilir. Oyuncular daha güçlü bir tılsım kullanarak savaştaki güçlerini daha da artıracaklar.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski