Elden Ring'de Poison silah yakınlığı nasıl açılır?

Elden Ring'de Poison silah yakınlığı nasıl açılır?

Elden Ring'de Poison silah yakınlığı nasıl açılır?

Elden Ring oyuncuları, mevcut silahlarını değiştirebilir ve farklı türde yakınlıklar kullanarak geliştirebilir. Kullanılan türe bağlı olarak, yakınlıklar, silahların nasıl çalıştığını hasar, durum etkileri ve daha fazlası açısından büyük ölçüde etkileyebilir.

Elden Ring'de Ateş, Soğuk, Kan ve Zehir dahil olmak üzere farklı türde yakınlıklar vardır. Zehir eğilimi, silah ölçeklendirmesini artırır ve zehir etkisine neden olur.

Oyuncular, Elden Ring'deki Poison silah benzerliğini nasıl açabilir?

Oyuncular, Aradaki Topraklarda bulunan bileme bıçaklarını kullanarak silahlarını yakınlıklarla doldurabilirler . Elde edildiğinde, bu bıçaklar, oyuncuların silahları için kullandıkları Ashes of War özelliklerine göre yakınlıklar eklemelerine izin verir .

Poison silah yakınlığının kilidini açmak için oyuncuların Black Whetblade'e erişmeleri gerekecek. Bu bileme bıçağı Poison, Blood ve Occult yakınlıkları ekleyebilir.

Siyah Whetblade'i elde etmek

Black Whetblade'i elde etmek için oyuncuların Ebedi Şehir Nokron'a gitmesi gerekir. Oyuncuların bu bileyi bıçağını bulmasının en kolay yolu Ancestral Woods Grace Sitesini ziyaret etmektir.

Oyuncular oraya vardıklarında, Night's Sacred Ground adlı bir alana ulaşmak için harabelerden aşağı atlamak isteyeceklerdir. Oyuncular bileme bıçağını burada bulacaklar.

Night's Sacred Ground alanı içinde

Elden Ring'de Poison silah yakınlığı nasıl açılır?

Oyuncular Night's Sacred Ground'a vardıklarında, oradaki sunağın önünde bulunan bir ceset aramaya başlamalılar.

Oyuncular cesedin yanına gittiğinde, onunla etkileşime girebilecek ve Kara Bıçağı kazanabilecekler. Oyuncular artık bu Whetblade'i fiziksel veya gizli türlerle herhangi bir Ashes of War'a Poison yakınlığı eklemek için kullanabilirler.

Zehir yakınlığının kullanımları

Oyuncular, el becerisini, gücü ve gizemli ölçeklemeyi artırmak için Zehir yakınlığını kullanabilir .

Bu yakınlık, oyuncunun saldırısına zehir birikimi de ekler. Bu, hedefin vurulduğunda bir zehir ölçer oluşturmasına neden olur. Tam hasara ulaştığında, sayaç tamamen sönene kadar hedefe zehir hasarı vermeye başlar.

Yakınlık yoluyla özelleştirme

Elden Ring oyuncuları, ellerindeki çok sayıda silahı farklı yakınlıklarla özelleştirebilirler. Bu, bazı oyuncuların oyun tarzlarını geliştirmeye ve hatta değiştirmeye yardımcı olabilir, böylece yapıları veya stratejileriyle uyum sağlarlar.

Oyuncuların kazandıkları tüm yakınlıkların farklı etkileri vardır, bu yüzden onlara hitap eden ve en faydalı olanları oynamak ve keşfetmek önemlidir.
To Top