Elden Ring'de Radagon'un Soresal'ı nasıl alınır?

Elden Ring'de Radagon'un Soresal'ı nasıl alınır?

Elden Ring'de Radagon'un Soresal'ı nasıl alınır?

Radagon'un Soresal'ı, Scarseal ile birlikte, Elden Ring'deki en iyi Tılsımlardan biridir. Bu öğe, bu Tılsım'ın yakın dövüşe dayalı istatistiklerde ve ayrıca HP gibi temel sayılarda sunduğu büyük destek nedeniyle yakın dövüş hasarına odaklanmak isteyen oyuncular için mükemmeldir.

Sorseal'in daha küçük bir versiyonu olan Scarseal, Elden Ring'in başlarında bir Evergaol'da bulunabilir. Radagon'un Soreseal'i ise, Caelid'deki haritanın doğu tarafında çok daha uzakta. Yol boyunca büyük engeller yok, ancak alandaki öğeyi bulmak zor olabilir.

Radagon'un Soresal'ının Elden Ring'deki konumu

 Elden Ring'de Radagon'un Soresal'ı nasıl alınır?

Elden Ring'de Radagon'un Soresal'ını arayanların neredeyse doğrudan Limgrave'in doğusuna bakmaları gerekiyor. Caelid, Tılsımın bulunduğu alandır ve bölgenin derinliklerinde bir kale içinde bulunabilir. Oyuncular istedikleri zaman buraya binebilseler de, bu tehlikeli olabilir ve düşük seviyeli bir Tarnished orada düşmanları ele geçirirse iyi gitmesi pek olası değildir. Ancak, Tılsım kesinlikle biraz incelikle toplanabilir.

Elden Ring'de Radagon'un Boğaz Tılsımı Elde Etme:

  • Fort Faroth, tılsımın Caelid'deki tam yeridir.
  • Bu kalenin hemen dışında bir Lost Grace var ve gözden kaçırması imkansız olan devasa çürüyen ejderhanın arkasında oturuyor.
  • Kaleye girdikten sonra, oyuncuların çatıya gitmesi gerekiyor. Aşağıdaki birden fazla uçan düşmana dikkat edin.
  • Yukarıda, çatıda üç delik olacak. İlk merdivenin karşı ucundaki merdivene atlayın.
  • Oyuncular düşecek, ancak öğe yine de engellenecek. Yolu takip edin ve duvarı geçerek diğer platforma atlayın.
  • Oradan, Tılsımın bekleyeceği yere tekrar aşağı inin.
Düşük bir seviyede, ölüm inanılmaz derecede olasıdır, ancak bu çabanın imkansız olduğu anlamına gelmez ve herhangi bir şansla, Soresal kullanılabilir.

Radagon'un Soresal'ı Elden Ring'de ne işe yarıyor?

Soreseal, oyunculara hasar azaltma kaybı pahasına belirli istatistiklere büyük bir destek sağlayan bir tılsımdır. 5 seviye ile geliştirilmiş istatistikler arasında Vigor, Endurance, Strength ve Dexterity bulunur. Ancak alınan hasar da aynı oranda artacaktır.

Rakamlar farklı, ancak hasar takası yaklaşık %12 gibi görünüyor. Bunlar düşmana göre değişebilir. ancak bu güçlü öğeyi kullanmaya karar vermeden önce hesaba katılmalıdır.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski