Elden Ring'de Ringed Finger çekici nasıl alınır?

 Elden Ring'de Ringed Finger çekici nasıl alınır?

Elden Ring'de Ringed Finger çekici nasıl alınır?

Elden Ring , bazıları hareket setleri kesinlikle gülünç olan ve topluluk tarafından beğenilen çok çeşitli alışılmışın dışında silah tasarımlarına sahiptir. Bununla birlikte, oyundaki tüm garip tasarlanmış silahlardan, Yüzüklü Parmak çekici pastayı alır.

Adından da anlaşılacağı gibi, tokmak, Kararmış'ın etrafındaki düşmanları tokatlamak için alacağı halkalarla süslenmiş bir çubuk üzerindeki büyük bir parmaktır. Silah becerisi bir adım daha ileri gider ve Elden Ring'in tamamındaki en tuhaf becerilerden biridir.

Ringed Finger'ın becerisine Claw Flick denir, bu:

"Parmağın şişmesine neden olur, ardından düşmanlara güçlü bir vuruş yapmadan önce güç oluşturmak için esnetir."

Bu, oynaması eğlenceli bir silah becerisidir ve taşınması garip bir silah olmasına rağmen, birçok oyuncu onu çeşitli durumlarda oldukça etkili bulmaktadır.

Çekici iyi gizlendiği için rastlamak pek kolay değil ve oyuncular onu ele geçirmek için birçok engelle mücadele etmek zorunda kalacaklar. İşte hala onu arayanlar için hızlı bir rehber.

Elden Ring'de Ringed Finger çekici elde etmek

Yüzüklü Parmak, oyuncuların oyunun anlatısında erkenden elde edebilecekleri bir şey değil. Kararmış Elden Ring'in hikayede önemli ilerlemeler kaydetmesi ve Altus Platosu'nun yukarısında bulunan Gelmir Dağı'na ulaşması gerekecek.

Elden RIng'de Ringed Finger çekici elde etmek için oyuncuların şunları yapması gerekir:
  • Magma Wyrm Makar'ı geçerek ya da Dectus Madalyonunun iki yarısını bir araya getirerek yapabilecekleri Altus Platosu'na doğru ilerleyin, bu da kararmışların Dectus'un Büyük Kaldırıcısına erişmelerini ve onları yeni alana yönlendirmelerini sağlayacaktır. İlki, hala düşük seviyede olan ve Makar ile zor zamanlar yaşayan oyuncular için daha çok tavsiye edilir.
  • Altus Platosu'ndan oyuncuların Gelmir kahramanının mezarına gitmeleri gerekecek, bu da Seethewater Nehri lütuf Bölgesi'nden Gelmir Dağı'na çıkarak elde edilebilir. Ardından, oyuncular Craftsman's Shack'e ulaşana kadar yolun sol tarafına sarılarak yolu takip edin.
  • Shack'ten, Kararmış Elden Ring'in ilerideki Hermit Köyü'ne gitmesi ve diğer taraftaki uçuruma ulaşması gerekecek. Daha sonra, Gelmir Hero'nun mezarının girişine ulaşmalarını sağlayan uçurumdan çıkıntı yapan bir kaya oluşumuna ulaşacaklar.
  • Buradaki Grace Sitesini etkinleştirdikten sonra, oyuncular artık sola dönebilir ve koridordan devam ederek merdivenlerden aşağı inebilirler. Sonunda lavla dolu uzun bir odaya ve Kararmışların daha düşük seviyelere ulaşmasına yardımcı olacak büyük bir rampaya gidecekler.
  • Yenilmez bir savaş arabası düşmanı bu noktada oyunculara saldıracak. Bu yüzden oyunculara odanın kenarındaki bir açıklığa ulaşana kadar yuvarlanıp eğilmeleri tavsiye edilir.
  • Açıklıktan, lavın odanın dibine kadar uzandığını fark edecekler. Oyunculardan karşıya geçmeleri, ardından içinde bir sandık bulunan küçük bir alana ulaşana kadar soldaki köşeyi dönmeleri istenecektir. Yüzüklü Parmak çekici orada ödül olarak bulunacak.
17 Mukavemet ve 7 Dex gereksinimi ile Yüzüklü Parmak, kaliteli bir yapı arayanlar (El Becerisi ve Mukavemet'e yatırım yapanlar) veya Rünleri Mukavemet'e yoğun bir şekilde yatıranlar için harika bir silahtır.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top