Elden Ring'de Scarlet Rot direnci nasıl elde edilir?

Elden Ring'de Scarlet Rot direnci nasıl elde edilir?

Elden Ring'de Scarlet Rot direnci nasıl elde edilir?

Elden Ring'deki yeni durum efektlerinden biri Scarlet Rot. Çürümenin ne sıklıkta ortaya çıktığı göz önüne alındığında, oyuncular dirençlerinin hazır olduğundan emin olmak isteyebilirler. Kırmızı renkli çürümeye karşı herhangi bir koruma olmadan, oyuncuların sağlık çubukları hızla erir ve sahip oldukları Kızıl Gözyaşlarını tüketir.

Scarlet Rot, aslında zehir gibi davranır, ancak kene başına zehirin verebileceğinden çok daha fazla hasar verir. Durum etkisini çok daha tehlikeli hale getirir, ancak herhangi bir FromSoftware oyunu gibi, sayaçlar vardır. Yeni crafting sistemi ayrıca oyunculara dünyayı keşfederken çok daha fazla seçenek sunuyor.

Elden Ring'deki Scarlot Rot direnç öğeleri

Elden Ring'de Scarlet Rot direnci nasıl elde edilir?

Oyuncuların Elden Ring'de Scarlet Rot'a direnmesinin birkaç farklı yolu ve oyundaki diğer herhangi bir durum efekti türü vardır. Her birinin kendi özel sayaçları ve tüm efekt kitaplığını kapsayan ortak seçenekler vardır.

Hazırlık ve yeni mekaniklerle oyuncular, ister patron ister alan olsun, her koşulda çürümeye kolayca hazırlanabilirler.

Elden Ring'deki Scarlet Rot direnç öğeleri:

  • Herhangi bir etkiyi ortadan kaldırabilecek ve önleyebilecek çürümeye yönelik Koruyucu Boluslar kullanın.
  • Bunlar doğru tariflerle bulunabilir, satın alınabilir veya hazırlanabilir.
  • Ayrıca bağışıklığı tamamen artıracak Beyaz Kurutulmuş Et adı verilen sarf malzemeleri de vardır. Bunlar da üretilebilir.
  • Elden Ring, Tılsım seçenekleriyle doludur ve Bağışıklayıcı Boynuz Tılsımı, bağışıklık için en iyilerden biridir.
  • Bazı zırhlar çok daha yüksek bağışıklığa sahip olacak ve bir oyuncunun sahip olduğu çürüme direncini arttırmanın harika bir yolu olabilir.
  • Çürüme veya zehir içinde yuvarlanmak, etkinin daha hızlı oluşmasına neden olur.
Genel olarak, crafting, oyunda hızlı direnç elde etmek için en iyi seçeneklerden biridir. Ancak bunun için oyuncuların doğru malzemelere ve araçlara ihtiyacı olacak.

Elden Ring'de Scarlet Rot direnci için zanaat nasıl yapılır

Elden Ring'de işçiliğe başlamak için oyuncular , oyunun başında doğrudan Kale'den bir üretim kiti satın alabilirler. Her zaman Limgrave'deki Elleh Kilisesi'nde bulunur, bu yüzden ulaşmak kolaydır.

Kite sahip olduklarında, oyuncuların malzemelerle birlikte doğru tarife ihtiyacı olacak. Preserving Rot Bolus'ları yapmak için oyuncuların Çiylenmiş Bitki, Crystal Cave Moss ve Sacramental Bud'a ihtiyacı olacak. Bunlar herhangi bir zamanda yapılabilir ve çürüme mekaniğini Elden Ring'de çok daha kolay yönetilebilir hale getirir.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski