Elden Ring'de Seppuku Ash of War nerede bulunur?

Elden Ring'de Seppuku Ash of War nerede bulunur?

Elden Ring'de Seppuku Ash of War nerede bulunur?

Elden Ring'deki en yeni mekaniklerden biri, Ashes of War . Bu, Parry veya Sacred Vow gibi bir silaha veya kalkana özel bir beceri uygulayarak savaş verimliliğini büyük ölçüde artırabilir. 

Eğlenceli kısım, Ashes of War'ı bir silahtan diğerine değiştirmek, lezzetli kombinasyonlar ve yapılar için yetenekleri karıştırıp eşleştirmektir.

Örneğin, Elden Ring'de Kanama efekti güçlü olabilir. Yeterli uygulama ile bir düşman kan kaybına uğrayacak ve önemli miktarda hasar alacaktır.

Seppuku Ash of War'ı kullanan oyuncular, artan hasara ek olarak Kanama efektini daha hızlı uygulayabilirler.

Elden Ring: Seppuku Ash of War'ı görünmez bir Teardrop Scarab'dan yağmalayın

Görünmez bir Teardrop Scarab'ı öldürmeniz gerekecek . Sanki ilk etapta (yakın dövüş olarak) yakalayıp öldürmek zaten sıkıcı değilmiş gibi, özellikle bu, gözle görülemez. Neyse ki, görünmez Gözyaşı Scarab, Giants'ın Dağ Tepeleri'ndeki konumuna dair ipuçları bırakıyor.

Ne yazık ki, Devlerin Dağ Tepelerine ulaşmak, meşhur Starscourage Radahn gibi birkaç zorunlu patron dövüşünü yenmek anlamına geliyor. Devlerin Dağ Tepeleri iki ana bölgeye ayrılmıştır. Her alan farklı bir madalyon gerektirir: Kabartma Madalyon ve Haligtree Gizli Madalyonlarının iki yarısı.

Devlerin Dağ Tepelerine erişim ile kuzey bölgesine, tercihen Dondurucu Göl lütuf alanına gidin. Torrent ile göle doğru dönün ve sağınızda ve solunuzda ilk iki büyük ağaçla karşılaşana kadar gölün içine doğru sürün. Beyaz, parlayan ayak izlerini görene kadar onları örün.

Görünmez Gözyaşı Bokböceğini yakalamak için yapmanız gerekenler:

Adım 1 : Bokböceğinin yolunu kapatan iyi bir nokta bulun ve silahınız hazır olarak geri gelmesini bekleyin. Etki alanı silahları özellikle etkilidir ancak gerekli değildir.
Adım 2 : Görünmez Gözyaşı Bokböceği yaklaştığında, birkaç metre uzaktayken hemen havayı kes. Bokböceğine saldırmak onu ortaya çıkaracaktır.

Gözyaşı Bokböceği artık ölüyken, Seppuku Savaş Külleri. Elden Ring'deki bir silaha uygulamak için, itebilen kılıçlara veya sırıklı silahlara ihtiyacınız olacak (küçük ve devasa silahlar hariç). Blacksmith'e Roundtable Hold veya Whetstone Knife'dan da erişebilirsiniz.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski