Elden Ring'de Somber Smithing Stone (5) nasıl bulunur

Elden Ring'de Somber Smithing Stone (5) nasıl bulunur

Elden Ring'de Somber Smithing Stone (5) nasıl bulunur

Silahlar, bir oyuncunun Elden Ring'de yolculuk ederken başarısını belirleyen şeydir . Silahlarını, özellikle özel silahlarını güçlendirebilmek, düşmanları ve patronları yenebilmek için çok önemlidir. Somber Smithing Stones özel silahların gücünü artırır ve Somber Smithing Stone (5) bir silaha +5 ekler. İşte bir tane bulacağınız yer.

Oyuncular Elden Ring'de Somber Smithing Stone'u (5) nasıl bulabilir?

Oyuncuların Elden Ring'de Somber Smithing Stone (5) elde etmenin birkaç yolu vardır. Bu yöntemlerden bazıları, Elden Ring dünyasındaki belirli yerlerden onları yağmalayan oyuncuları içerecek. Ancak, Somber Smithing Stone'u (5) elde etmenin en güvenilir yolu, Somberstone Madencisinin Çan Rulmanını (3) Marika Grace Bölgesi'nin İlk Kilisesi yakınlarındaki bir ceset üzerinde bulunabilen İkiz Kız Kabuklulara iade etmektir.

Somber Smithing Stone'u kazanmanın diğer yolları (5)

Elden Ring'de Somber Smithing Stone (5) nasıl bulunur

Oyuncular, Aradaki Topraklarda birkaç Somber Smithing Stones (5) bulabilir. Oyuncuların bunları elde edebileceği yerlerden birkaçı:
  • Oyuncular, Siofra Nehri'ndeki harabelerin en yüksek kısmında bir ceset üzerinde bulabilirler.
  • En az iki Taş Kılıç Anahtarı olan oyuncular, Gaol Mağarası'nın içine bir tane alabilir.
  • Ebedi Şehir Nokron'da oyuncular bir Gözyaşı böceğini yenerek bir tane talep edebilirler. Ayrıca bazı kayalıkların yanında bulunan bir ceset üzerinde bir tane daha var.
  • Bir tanesi Atlus Tüneli'nin içine yerleştirilebilir.
  • Oyuncular Mühürlü Tünel'in bir köşesinde bir tane bulabilirler.

Teçhizatı güçlendirmek için Somber Smithing Stone'u kullanma

Oyuncular, özel silahlarının seviyesini yükseltmek için Somber Smithing Stones kullanabilirler. Somber Smithing Stone (5) ile oyuncular onları +5 güçlendirebilir. Bu, standart Smithing Stone'dan farklıdır, çünkü bunlar bir oyuncunun silahına verilen her ek seviyede daha yüksek etkiler sağlar. Oyuncular silahlarını bir Smithing Table'da yükseltebilirler.

Demirciyi Bulmak

Oyuncular, donanımlarını yükseltmelerine yardımcı olabilecek bir Demirci bulabilir. Oyuncular Roundtable Hold'a gidebilir ve oyuncunun silahlarını yükseltmesine yardımcı olabilecek Smithing Master Hewg ile konuşabilir . Oyuncuların sadece Smithing Master Hewg ile konuşmaları gerekiyor ve bu onların silahlarını yükseltmelerine izin verecek.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski