Elden Ring'de Yıldırım Mızrak Büyüsü nasıl bulunur?

 Elden Ring'de Yıldırım Mızrak Büyüsü nasıl bulunur?

Elden Ring'de Yıldırım Mızrak Büyüsü nasıl bulunur?

Lightning Spear Incantation, oyuncuların Elden Ring'de kullanabileceği güçlü bir büyüdür.

Oyunda oyuncuları destekleyebilecek, onları iyileştirebilecek ve büyük hasar verebilecek birçok Büyü var. Yıldırım Mızrağı büyüsü, Aradaki Topraklarda bulunan birçok düşmanı devirmeye yardımcı olacak bir büyüdür.

Yıldırım Mızrağı Büyüsünün kilidini açmanın bir yolu var, ancak satın alınabileceği iki yer var. Kardeş Corhyn ve Miriel, Yemin Papazı, Dragon Cult Prayerbook'u aldığında her ikisi de onu satışa çıkaracak.

Elden Ring'de Dragon Cult Namaz Kitabı nasıl bulunur

Elden Ring'de Yıldırım Mızrak Büyüsü nasıl bulunur?

Dragon Cult Prayerbook , biri Yıldırım Mızrağı olan üç güçlü Büyünün kilidini açar . Oyuncular bu öğeyi Liurnia of the Lakes'deki Artist's Shack'in güneyinde bulabilirler.

Bölgede devriye gezen bir şövalye görülecek. Oyuncular, Prayerbook'u elde etmek için o şövalyeyi yenmek zorunda kalacaklar. Karya Çalışma Salonu'nun batısındaki düşmanı arayın.

Elden Ring'de Yıldırım Mızrağı nasıl elde edilir

Elden Ring'de Yıldırım Mızrak Büyüsü nasıl bulunur?

Ejderha Tarikatı Dua Kitabı elde edildikten sonra, oyuncular onu Kardeş Corhyn'e veya Yemin Papazı Miriel'e verebilirler. Büyünün satışını sağlayan yer ve satıcı dışında hiçbir farkı yoktur.

Her ikisi de Yıldırım Mızrak Büyüsü'nü 6000 Rün karşılığında satacak, bu yüzden oyuncunun ilk nereye gittiğine bağlı. Şüphelenmeyen düşmanlara yıldırım fırlatma yeteneğinin kilidini açmak için ikisinden biriyle konuşun.

Kardeş Corhyn

Dua Kitabı'nı Kardeş Corhyn'e teslim etmek için Yuvarlak Masa Durağına gidin. Bu, oyuncuların Melina'nın anlaşmasını ilk kabul ettiklerinde götürüldükleri merkeze benzer alandır. Bu noktadan sonra ancak hızlı seyahat ile ulaşılabilir.

Oyuncular Raya Lucaria Akademisi zindanına girdikten sonra Aradaki Toprakların diğer bölgelerine taşınacağını unutmayın. Bu onun Altus Platosu'nda veya Ash'in Başkenti Leyndell'de olduğunu görebilirdi.

Miriel, Yeminlerin Papazı

Kardeş Corhyn'in aksine Miriel hareket etmez. Dev kaplumbağa, oyuncularla Yeminler Kilisesi'ne ilk ulaştıklarında etkileşime girer ve oyunun geri kalanında orada kalır.

Yeminler Kilisesi, Ejderha Tarikatı Dua Kitabının bulunduğu yerden çok uzakta değil. Sadece oradan kuzeybatıya gidin ve büyük, terk edilmiş ibadethane su kütlesinin hemen önünde görülecektir.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski