Elden Ring'de Yükseltilecek En İyi 5 OP Spirit Ashes

 Elden Ring'de doğru Spirit Ash'i yükseltmek, Elden Ring'deki daha sıkıntılı patronlardan bazılarıyla savaşırken bütün farkı yaratabilir.

Elden Ring ceza verici olabilir. Bazı patronlar acımasızdır ve dayanıklılığınızın tükendiği ve artık kaçamayacağınız bir noktaya kadar size devamlı saldıracaktır. Yalnız oynuyorsanız, doğru Spirit Ash'e haiz olmak oldukça önemlidir. Spirit Ashes, oyunculara her saniyenin ve vuruşun bütün ayrım anlamına geldiği dövüşlerde birazcık soluk alma odası sağlar. Yanınızda olması için tamamen yükseltme yapmak için en iyilerini burada bulabilirsiniz. Doğru tılsımı bulmakta zorlanıyorsanız, bir ihtimal de efsanevi bir tılsım sizin için olabilir.Elden Ring'de Yükseltilecek En İyi 5 Spirit Ashes


Bunlar, oyuncuların Elden Ring'de toplayabilecekleri en iyi beş Spirit Ashes.

Bu, bu ruh küllerinin her birinin oyundaki en güçlü patronlardan bazılarını yenmenize izin vereceği anlamına gelir.

Bu ruh külleri, oyundaki en güçlü patronlardan bazılarıyla baş başa bile gidebilir.

5.Başsız LhutelBaşsız Lhutel, mozolelerde bir hatırayı çoğaltmaya giderken bazen gördüğünüz Yürüyen Mozole askerlerinin lideridir.

Kaybolup yanınızda yeniden ortaya çıkabilirler ve Başsız Lhutel bu beceriden tam olarak yararlanır. Mızrağı ölüm yanıklığına neden olabilir ve kalkanı çoğu saldırıya dayanabilir.

Bazı oyun sonu patronları onun dengesini bozmakta zorluk çekecek olsa bile. Oyuncular onu bir boss düşüşü olarak Tombsward Catacombs'ta bulabilecekler. Sadece sonuna kadar gidin ve Cemetary Shade'i yenin ve Başsız Lhutel'i çağırmak için sizin olacak.

4. Kızıl Yeleli Şövalye OghaRedmane Knight Ogha, Starscrouge Radahn'ın sahip olduğu en yakın askerlerden biridir.

Radahnm ile birlikte yerçekimini öğrendi ve büyük uzun yayını yerçekimi büyüsü ile doldurabilir.

Oyuncular War Cry Ash of War'ı kullanırlarsa, Radahn'ın savaşına ilk girdiğinde yaptığına benzer şekilde, düşmanların üzerine yerçekimi okları gönderecek.

Uzaktan saldırı için harika bir çağrıdır ve Elden Beast dövüşü sırasında harika bir müttefik olabilir.

Oyuncular, bir boss düşüşü olarak Caeild'deki War-Dead Catacombs'ta Ogha'yı bulabilecekler. Radahn ile savaştığınız yere gidin ve kuzeybatıya gidin.

Katakomb girişini burada bulacaksınız. Redmane Knight Ogha, Putrid Tree Spirit'ten düşecek.

3. Büyük Kalkanlı Asker


Greatshield Soldier, düşmanlardan gelen hasarı engellemek için büyük kalkanlar kullanan 5 askerden oluşan bir gruptur.

Bu yüzden onu bir listede bu kadar üst sıralara eklemek garip olabilir, ancak bir kez kullandıktan sonra geri dönmek zor.

Sizi patronların yaptığı birçok büyük saldırıdan korurlar. Kalkanlarını diktirirlerse, onlara çok az zarar verebilir.

Daha fazla dikkat dağıtmak isteyen oyuncular, yüksek cesaretleri ve hayatta kalma yetenekleri nedeniyle bunları kullanabilirler.

Bir açıklıkları olduğunda, birkaç siyah alev potu atarlar, böylece savunma konusunda uzman olsalar bile biraz hasar verebilirler.

Bu Ruh Külünü, bir düşmanla ardı ardına birçok saldırıyla savaşırken kullanmanızı öneririz.

Oyuncular, Nokron, Ebedi Şehir'deki mezarlık alanlarından birinde Greatshield Soldier ruhu külünü bulabilecekler.

2. Black Knife Tiche


Black Knife Tiche, oyuncuların Elden Ring'de kullanacağı en güçlü Ruh Küllerinden biridir. Yetenekleri, herhangi bir düşmanın sağlığını çabucak tüketen bir eğik çizgi atmalarını sağlar.

Oyunsonu patronları bile bu saldırıya yakalanabilir ve önemli kayıplara uğrayabilir. Black Knife Tiche ayrıca, Blade of Miquella Malenia'yı bile şaşırtan bir çarpma saldırısına sahiptir.

Bu nedenle, ilk saldırıyı gerçekleştirecek ve düşmanınıza yakın kalacak bir Ruh Külünü arıyorsanız, Black Knife Tiche tam size göre.

1. Mimic Tear


Mimik Gözyaşı, yaptığınız kadar iyidir. Kendini iyileştirebilen ve iksir kullanabilen tüm yapınızın bir kopyası.

Bu nedenle, yapınız önünüzdeki savaşlar için yeterli donanıma sahipse, onu yanınızda bulundurmak size önemli bir avantaj sağlayabilir.


Bunlar, oyuncuların Elden Ring'de bulacağı en iyi ruh külleri ve ilk önce yükseltmeye odaklanmanız gerekenler.
To Top