Elden Ring'deki Claymen büyücülük büyüleri nelerdir?

Elden Ring'deki Claymen büyücülük büyüleri nelerdir?

Elden Ring'deki Claymen büyücülük büyüleri nelerdir?

Elden Ring, sihire geçmişteki tüm SoulsBorne oyunlarından daha fazla önem vermiştir. Oyun, güçlü bir Glintstone Staff ve doğru sihirli kaydırma kullanarak oyunculara çok çeşitli seçenekler sunar.

Kil Adam Büyüleri, Elden Ring içindeki Claymen , özel bir büyü sınıfıdır. Oyunda şimdiye kadar sadece iki tane var, ancak her biri harika bir amaca hizmet ediyor.

Elden Ring'de Kil Adam Büyüleri Kullanmak

Kil Adam Büyücüleri, düşmanlarını yavaş yavaş yok etmek için büyücünün personelinden baloncuklar gönderir. Mevcut iki büyü , aynı fikri çok farklı yaklaşımlarla gerçekleştirir.

İlk Claymen Büyücülüğü Oracle Bubbles'tır. Kullanıcının personelinden, çapraz açılarda yavaşça dışarı doğru yayılan dokuz balonu ateşler. Atmaları ve yavaş hareket etmeleri biraz zaman alıyor ama sadece 12 FP'ye mal oluyorlar. Dokuz balon patlayarak ciddi hasar verir ve sendeler.

Diğeri Büyük Kehanet Balonu. Bir etki alanında patlamadan önce yavaşça ilerleyen tek bir büyük balonu çağırır. Rakibine göre daha fazla hasar verir, ancak kullanımı çok zaman alır. 16 FP'de, bu büyünün en büyük maliyeti zaman taahhüdü.

Bu büyülerin çok farklı kullanımları vardır. Oracle Bubbles, büyük düşmanlara karşı harika çalışır ve her birinin hedefi büyük hasarla vurmasını sağlar. İyi yerleştirilmişse, Great Oracular Bubble tek kullanımda çeteleri yok etmek için kullanılabilir. Claymen Büyücülüklerinin her biri, çok az FP için büyük hasar vermek için İstihbarat ile ölçeklenebilir.

Elden Ring'de Kil Adam Büyücülüklerini Bulma

Elden Ring oyuncuları, her iki Claymen Büyücüsü'nü de almak istiyorsa, doğrudan Siofra Nehri'ne gidin. Her iki Büyü de o su kütlesinin yanında, çok farklı noktalarda bulunabilir.

Oracle Bubbles büyüsünü bulmak için Well Depths Lütuf Bölgesi'ne gidin. Nehrin sağındaki bazı kalıntıların üzerinde bulunabilen bir Bokböceği tarafından tutuluyor . Harabelere tırmanın, karşıya atlayın ve sonra Scarab'ı bulmak için aşağıya bakın. Öldürmek ve büyüyü talep etmek için ateş edin veya üzerine bırakın.

Büyük Kehanet Balonu'nu bulmak için Worshipers' Woods Grace Bölgesi'ne gidin. Güneye, tepesinde oturan bir hayalet okçu ile devrilmiş bir sütuna gidin. Okçuya koşun ve onun yerine geçiş kapısını bulun.

Bir sonraki çökmüş sütunun sağında, oyuncular kil adamlarla dolu bir odaya açılan bir kemer bulabilirler. Odanın ortasında bir Bokböceği olacak, büyüyü almak için onu öldür.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top