Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

 Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

Nihai büyü tekerini inşa etmek istiyorsan, Elden Ring'deki yapını tamamlayacak en iyi personeli bulman gerekecek!

Elden Ring, büyü yapanlar için büyülü bir oyun alanıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok büyü varken, hedeflerinizi tamamlayacak doğru personeli bulmak biraz zor olabilir.

İlk başta, başlangıç ​​ekibiniz önceki düşmanlardan bazılarına karşı iyi sonuç verecektir. Ancak Starscrouge Radahn'ın gücüyle düşmanlarınıza ulaştığınızda çok daha iyi bir şeye ihtiyacınız olacak.

Bazı personel, döküm hızınıza, gücünüze ve hatta büyü türünüze hitap edecek. Onları nerede bulacağınızı ve hangilerinin aramaya değer olduğunu bilmeniz gerekir.

Elden Ring'deki En İyi Personel Nerede Bulunur?

En iyi personeli seçmek, olmak istediğiniz büyü tekeri türüne bağlı olacaktır.

Neyse ki, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç harika seçeneğiniz var.

Göktaşı Kadrosu

Göktaşı Asası, Elden Ring'de seyahatlerinizin başında bulabileceğiniz en iyi silahlardan biridir. Zeka ölçeği S derecesine sahiptir ve donatılması için yalnızca 18 STR gerekir.

Göktaşı Asası, siz daha güçlü asayı kullanana kadar sizi uzak tutabilmelidir. En büyük dezavantajı, temel istatistiklerini yükseltememenizdir. Bu listedeki diğer personelin aksine.

Oyunun başlarında en iyi personel için açık bir seçimdir. Yerçekimi Büyüsünü artırmaya yardımcı olur, bu da Rock Sling, Meteorite ve Gravity Well gibi büyülerin güçlerini artıracağı anlamına gelir.

Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

Onu bulmak için Caelid'e gitmelisin. Aeonia Bataklığı'na gidin ve batı tarafında bir harabenin çıkıntısından sarkan bir ceset üzerinde Göktaşı Asasını bulabileceksiniz.

Bilgeler Sokağı Harabeleri'nin hemen güneyinde.

Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

Azur'un Glinstone Asası

Azur'un Glinstone Asası, sizi Elden Ring'in sonuna sorunsuzca götürebilecek bir Asadır. Ancak yeterli seviyeye gelene kadar beklemeniz gerekecek çünkü personel 52 INT kullanıyor.

Oyuncuların büyü başına ek Odak Noktaları tüketme pahasına daha hızlı büyü yapmalarını sağlar.

Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

Oyuncular bunu Göllerin Liurna'sındaki Raya Lucaria Akademisi'nde bulacaklar. Buraya gelmek için Cuckoo Kilisesi'nin çatılarına çıkmanız gerekecek.

Bazı düşmanların üssü devriye gezdiğini göreceğiniz ikinci kata inin. Bir şövalyenin koruduğu bir koridora açılan kapıyı bulun.

Şövalyeyi yendiğinizde, önünde Azur'un Glinstone Asası ile sonunda yüzlerden oluşan bir küre göreceksiniz.

Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

Lusat'ın Asası

Lusat'ın asası, oyuncuların oyunun sonraki aşamalarında kolayca kullanabilecekleri başka bir Asadır. Azur'un Glinstone Asası gibi, oyuncuların onu kullanmak için 52 INT'ye ihtiyacı olacak.

Oyuncuların büyü başına ek Odak Noktaları tüketme pahasına daha güçlü büyüler yapmalarını sağlar.

Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

Onu Caelid'de bulabileceksiniz, ancak bunu yapmak için ikili patronlarla savaşmanız gerekecek, bu yüzden hazırlıklı gelmek en iyisi. Bu dövüşün üstesinden gelmenize yardımcı olmak için oyundaki en iyi Tılsımı bulmanızı öneririz .

Bu dövüşe ulaşmak için, Büyücülük Kasabası Sellia'ya gitmeniz gerekecek. Sellia Merdiven Altı Grace Sitesine gidin ve şehre girmeden önce sola gidin.

Duvarı takip edin ve sizi patron dövüşüne götürecek bir kapıyla karşılaşacaksınız. Nox Swordstress ve Nox Priest'i yen. Lusat'ın Asası arkalarındayken sandığa erişebileceksiniz.

Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

Regal Scepter Arama

Carian Regal Scepter, Elden Ring'deki en iyi genel personeldir. Ancak onu kullanmak için oyuncuların INT statlarını 60'a yükseltmeleri gerekecek.

Bu, bu silahı kullanmadan önce, hikayeyi oldukça ilerletmeniz veya geç oyun alanlarından birinde rünler için çiftlik yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Carian Regal Scepter benzersizdir çünkü hiçbir ekstra ücret ödemeden mükemmel istatistikler sunar. Aynı zamanda özel bir yeteneğe sahip olan tek geç oyun personelidir.

Spinning Weapon, oyuncuların önlerindeki asayı döndürmelerine olanak tanır, bu da çok yaklaşan düşmanlara yardımcı olur. Ayrıca, oyuncuların oyundaki en güçlü büyülerden bazılarını içeren Dolunay Büyücülüğünü güçlendirmelerine olanak tanır.

Bunu elde etmek için oyuncuların Raya Lucaria Akademisi'nin sonuna kadar gitmeleri ve Dolunay Kraliçesi Rennala'yı yenmeleri gerekecek. Onu yendikten ve Dolunay Kraliçesinin Hatırasını elde ettikten sonra, İkizler konumuna gidin.

Bu, Karya Kraliyet Asasını onlardan Dolunay Kraliçesini Anma bedeli karşılığında satın almanızı sağlayacaktır.

Elden Ring'deki En İyi Asa Nedir ve Nerede Bulunur?

Rennala yenildiğinde, oyuncular ayrıca Larval Tears pahasına karakterlerine saygı duyabilecekler.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski