Elden Ring'deki en iyi Kan Kaybı yapısı

 Elden Ring'deki en iyi Kan Kaybı yapısı

Elden Ring'deki en iyi Kan Kaybı yapısı

Kanama, Elden Ring'de hem düşmanlara hem de patronlara büyük hasar verebilen güçlü bir yetenektir 

Statü etkisi resmi olarak Kanama olarak bilinir, ancak oyuncular, bir kez doldurulduğunda düşmana büyük miktarda hasar verecek bir sayaç oluşturma yeteneği için bunu bileceklerdir. Savaşları kazanmak için Kanama'dan yararlanan özel yapılar var . İşte en iyisi.

Elden Ring'de Blood Loss'u tam potansiyeliyle kullanmak için en iyi yapı

Kan Kaybı, bir oyuncu bir hedef üzerinde Kanama etkisi oluşturduğunda tetiklenir. Elden Ring'de birçok farklı durum efektiyle oluşturulmuş bir sayaç var. Sayaç dolana kadar hiçbir şey olmayacak.

Bununla birlikte, bir düşman hedefinde dolu bir sayaç elde edildiğinde, oyuncu, patronlar üzerinde çok güçlü olan, bir hedefin maksimum HP'sinin bir yüzdesine eşit hasara neden olacak olan Kan Kaybını tetikleyecektir.

Blood Loss yapısı için en iyi silahlar

Bir oyuncunun etkili hasar vermek için kullanabileceği birçok farklı silah olsa da, diğerlerinin üzerinde duran bazıları var. Blood Affinity ile dolu Uchigatana , oyuncuların kullanabileceği en iyi silahlardan biridir.

Aslında, oyuncular maksimum verim için her ikisi de Blood Affinity olmak üzere ikisini birleştirmeyi denemelidir. Kan Kaybı oluşumu, iki silah kullanıldığında daha hızlı olacaktır.

Oyuncuların Blood Loss yapısı için kullanması gereken tılsımlar

Elden Ring'deki en iyi Kan Kaybı yapısı

Oyuncuların bu yapı için ihtiyaç duyacağı çok özel bir tılsım var. Bu eşya Lord of Blood's Exultation'dır.

Oyuncuların buna ihtiyaç duymasının nedeni, boşlukta Kan Kaybı meydana gelirse saldırı güçlerini artırmasıdır. Bu, oyuncunun yapısının saldırı gücünü büyük ölçüde artıracaktır. Diğer tılsımlara gelince, oyuncular oyun tarzlarına uyacak şekilde kendilerini en rahat hissettikleri şeyi kullanmalıdır.

Blood Loss yapısı için en iyi Ash of War silahları

Oyuncuların Blood Loss yapısında kullanması için en iyi Ash of War, Ash of War: Seppuku'dur  Bunun nedeni, Seppuku'nun silahlarının Blood Loss efektini uygulamasına neden olmak için oyuncuya az miktarda hasar verirken, aynı zamanda saldırı gücünü de arttırmasıdır.

İkili kullanımda oyuncular bu güçlendirmeyi iki kez uygulayabilir ve Lord of Blood's Exultation ile birlikte düşmanlara çok fazla hasar verilir.

Blood Loss yapısıyla nasıl oynanır

Oyuncular önce Ash of War: Seppuku'yu kullanarak kendilerini güçlendirmek isteyecekler. Oyuncular, Seppuku'yu tekrar uygulamadan önce, önce iki el modunda (kapalı elde) bir katanaya uyguladıklarından ve ardından ikili kullanmaya geçtiklerinden emin olarak her iki silaha da uygulayabilirler. Ardından, oyuncuların hasarın arttığını görmek için düşmanlara saldırması yeterlidir. Oyuncuları ve patronları kolaylıkla yok edebilecek etkili bir yapı.
To Top