Elden Ring'deki en iyi Spirit Ash çağrıları

 Elden Ring'deki en iyi Spirit Ash çağrıları

Elden Ring'deki en iyi Spirit Ash çağrıları

Spirit Ashes, Elden Ring'deki savaşta bir oyuncuya yardım etmek için çağrılabilen ruhlardır.

Oyuncular, Aradaki Topraklarda geçirdikleri süre boyunca Ruh Küllerini toplayabilirler. Bu onların güçlü savaşçıları, yaratıkları ve hatta karakterlerinin yansıtılmış bir versiyonunu çağırmalarını sağlar.

Diğerlerinin üzerinde öne çıkan iki Spirit Ash çağrısı vardır. Biri kendini güçlendirmiş olanlar için, diğeri ise yanlarında ürkütücü bir dövüşçü isteyenler için.

Not: Bu makale özneldir ve yazarın görüşünü yansıtır.

Oyuncuların Elden Ring'de bulabilecekleri en iyi Spirit Ash çağırma

Sürgün Şövalye Oleg

Mimic Tear Spirit Ash'in yanı sıra, Banished Knight Oleg, oyuncuların kullanması gereken bir numaralı seçenektir. Adından da anlaşılacağı gibi, Spirit Ash, Sürgün Şövalye Oleg'i çağırır.

Bu Spirit Ash çağrısını bulmak için oyuncuların Fringefolk Hero's Grave'e gitmesi gerekiyor. Orada, Stranded Graveyard Site of Grace'in yanındaki Imp Keystone'da iki Stonesword Key kullanın.

Sonunda Ülserli Ağaç Ruhu'nu açacak ve yenecek olan Elden Ring mini zindanında savaşın. Sürgün Şövalye Oleg için bir Altın Tohum ve Kül bırakacak.

Oleg, kullanım başına 100 FP tüketirken, güçlü bir kılıç seti ve oyunun en zorlu düşmanlarından bazılarına karşı tepeden tırnağa gitmesini sağlayan yüksek sağlıkla birlikte gelir .

Mimik Gözyaşı

Oleg'den daha iyi sayılabilecek tek bir çağrı var, ancak oyuncunun karakteri seviye atlayana kadar işe yaramaz olma pahasına geliyor. Mimik Tear Ash , Night's Sacred Ground'daki bir İmp heykel kapısının arkasındaki bir sandıkta bulunabilir.

Elden Ring oyuncularının kullanım başına 660 HP'den vazgeçmesini gerektirir, ancak diğer her Spirit Ash gibi herhangi bir FP'yi ortadan kaldırmaz. Kullanıldığında, oyuncunun canlı bir versiyonunu gönderir.

Ancak, oyuncu süper güçlü değilse, Mimic Tear ruhu da bunu paylaşacaktır. Daha yüksek seviyelerde, tankçı patronları alt etmek için kendinizin hayalet benzeri bir kopyasına sahip olmak sadece mantıklı değil, aynı zamanda oldukça etkilidir.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski