Elden Ring'deki Her Büyük Rün

Elden Ring'deki Her Büyük Rün

Elden Ring'deki Her Büyük Rün

Elden Ring , çoğu oyuncuya tonlarca para ve yeni ekipman kazandıran patron dövüşleriyle doludur . Ancak oyundaki en büyük patronlardan sadece birkaçı tarafından bırakılacak önemli bir eşya var.

Büyük Rünler hikayede ilerlemenin anahtarıdır, ancak aynı zamanda oyunda büyük faydalar da sağlarlar. Her biri bir Yarı Tanrı tarafından düşürülür ve doğru şekilde kullanmak için çok çalışmak gerekir.

Elden Ring'deki Her Büyük Rün

  • Godrick'in Büyük Rünü: Aşılanmış Godrick tarafından düşürüldü. Bir kez donatıldığında, her özelliği beş artırır.
  • Radahn'ın Büyük Rünü: Starscourge Radahn tarafından düşürüldü. Etkinleştirildiğinde, HP'yi %15, Dayanıklılığı %12,5 ve FP'yi %12,5 artırır.
  • Malenia'nın Büyük Rünü: Miquella'nın Kılıcı Malenia tarafından düşürüldü. Bu, bir oyuncu hasar gördükten sonra her vuruş yaptığında bir miktar sağlık yenileyerek Elden Ring'i Bloodborne'a dönüştürüyor.
  • Morgott'un Büyük Rünü: Alamet Kralı Morgott tarafından düşürüldü. Oyuncuya maksimum sağlığa %25 artış sağlar.
  • Rykard'ın Büyük Rünü: Küfür Lordu Rykard tarafından düşürüldü. Bir düşmanı her öldürdüklerinde, oyuncunun maksimum sağlığının yaklaşık %8.5'ini iyileştirir.
  • Mohg'un Büyük Rünü: Kan Lordu Mohg tarafından düşürüldü . Hayaletler bir düşmanı her öldürdüğünde oyuncuya küçük bir sağlık artışı sağlayan çağrılan hayaletlere bir nimet verir.
Bu altı Büyük Rün, Elden Ring'in ana hikayesini tamamlamak için çok önemlidir. Oyunun son alanına erişmek için oyuncuların en az iki tanesine ihtiyacı olacak ve birinin uyandırılması gerekecek. Atlanabilen ancak oyuncuya fayda sağlayan dört ek Büyük Rün vardır.
  • Doğmamışların Büyük Rünü: Dolunay Kraliçesi Rennala tarafından düşürüldü. Bu Rün, Reya Lucaria Grand Library'de oyuncuların karakterlerine saygı duymasını sağlayan Yeniden Doğuş seçeneğinin kilidini açar.
  • Onarıcı Rün of the Death-Prince: Fia'nın görev serisini tamamlayarak kazanılır. Sadece son patronu yendikten sonra kullanılabilir ve alternatif bir sonun kilidini açar.
  • Mending Rune of the Fell Curse: Dung Eater'ın isteklerini tamamlayarak kazanılır. Bu aynı zamanda farklı bir alternatif sonun kilidini açar.
  • Onarım Rune of Perfect Order: Brother Coryn'in görev serisinin sonunda Goldmask tarafından düşürüldü. Yine bir alternatif son.

Elden Ring'de Büyük Rünleri Kullanmak

Büyük Rünlerin kilidini açmak önemli bir zorluktur, ancak aslında onları kullanmak başka bir karmaşık görevdir. Oyuncular aynı anda yalnızca bir Büyük Rün kullanabilir ve bunları etkinleştirmek için bir öğe kullanmalıdır.

On Büyük Rün'ün her biri, oyuncuya onları uyandırmak için nereye gideceğini söyler. Bunu yapmak, uyanacakları yeri bulmak için genellikle biraz seyahat etmeyi gerektirir .

Great Rune'u uyandırdıktan sonra, oyuncuların Rune Arc adlı bir öğeye ihtiyacı vardır. Bir Rün Yayı kullanmak, halihazırda seçili olan Büyük Rün'ü etkinleştirir. Oyuncu öldürülene kadar aktif kalırlar, bunun üzerine onu tekrar kullanmak için bir başkasına ihtiyaç duyarlar.

Great Runes, Elden Ring'de güçlü bir öğedir, ancak bunları kullanmak çok zaman alır.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski