Elden Ring'deki kalkanlar için en iyi Ash of War

 Elden Ring'deki kalkanlar için en iyi Ash of War

Elden Ring'deki kalkanlar için en iyi Ash of War

Elden Ring söz konusu olduğunda, bir kalkanın arkasına saklanmak en heyecan verici strateji olmayabilir, ancak işe yarıyor. Kendilerini oyun dünyasının tehlikelerinden koruyan oyuncular, sevilen FromSoft formülü için çok önemlidir.

Bloodborne dışında, kalkanlar çoğu Souls oyununda silahlar veya zırhlar kadar önemlidir . En yeni oyun, oyuncuların kılıçlarına ve tahtalarına özel bonuslar ve yeni numaralar vermek için kullanabilecekleri Ashes of War'ı ekliyor.

Elden Ring'de Kalkanlar için en iyi Ash of War

Kalkanlar için en iyi Ash of War, Barikat Kalkanıdır ve hayranlar şimdiden onu aşırı güçlü olarak nitelendiriyor. Birçok oyuncu, bu Ash of War ile tüm oyun stillerini nöbetçi saldırılara karşı inşa etti.

Barikat Kalkanı, etkililiği artıran ve ana savunma araçlarının maliyetini azaltan basit bir beceridir. Bu beceri, saldırıları engellemenin dayanıklılık maliyetini %50'den fazla azaltır. Bu, oyuncuların patronların ve büyük düşmanların tüm kombinasyonlarını engellemelerine ve engellemelerine olanak tanır.

Becerinin kullanımı 8 FP'ye mal olur, ancak on beş saniyelik geliştirilmiş koruma direnci sunar. Oyuncular Barikat Kalkanını 65'ten fazla Muhafız Takviyesi olan bir kalkana takarlarsa, saldırıları engellerken neredeyse hiç dayanıklılık kaybetmezler. Ash, herhangi bir kalkanla donatılabilir ve koruma ağırlıklı herhangi bir oyun tarzına harika bir ektir.

Elden Ring'de Barikat Kalkanını Bulma

Elden Ring'de bu Ash of War'ın elde edilebileceği iki yer var. Ayrıca, varsayılan olarak yetenekle donatılmış olarak gelen bir kalkan da bulunmaktadır.

Ağlayan Yarımada'da, özellikle gecenin karanlığında, oyuncular patron Night's Cavalry ile karşılaşacaklar. Castle Morne Rampart yakınındaki yolda devriye gezerken bulunabilir ve yenildiğinde Barricade Shield Ash of War'ı düşürür.

Alternatif olarak, oyuncular Stormhill'deki Forlon Hound Evergaol'a gidebilirler. Görünmezlik yeteneğine sahip kambur bir canavar olan Bloodhound Knight Darriwil adında bir patron bulacaklar. O isteğe bağlı bir patrondur , ancak onu yenmek oyuncuya Barikat Kalkanı verecektir.

Son olarak, Büyük Kaplumbağa Kabuğu otomatik olarak Barikat Kalkanı becerisiyle donatılır. Castle Mourne Surları arasında bir kulenin tepesindeki bir ceset üzerinde bulunabilir. Kalkan 14 güç gerektirir, ancak özel beceri aktif olduğunda, saldırıları engellemenin neredeyse tüm dayanıklılık hasarını ortadan kaldırır.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski