Elden Ring'deki Liurnia of the Lakes'in en kuzeyindeki Caria Malikanesi'ne nasıl ulaşılır

 Elden Ring'deki Liurnia of the Lakes'in en kuzeyindeki Caria Malikanesi'ne nasıl ulaşılır

Elden Ring'deki Liurnia of the Lakes'in en kuzeyindeki Caria Malikanesi'ne nasıl ulaşılır

Açık dünya keşfi, Elden Ring'in temel oyun özelliklerinden biridir ve Lands Between'in sunduğu çok şey var.

Torrent'in geniş mesafeleri zahmetsizce kat etmesiyle arazi geçişi kolay olsa da, haritada oyuncuların erişmesinin oldukça zor olduğunu kanıtlayan belirli alanlar var.

Böyle bir konum, El Örümceği ve Raya Lucarian Askerleri gibi üst düzey düşmanlar tarafından korunan oldukça büyük bir alan olan Göller Liurnia'nın en kuzeyinde bulunan Caria Malikanesi'dir .

Caria Malikanesi'ni ziyaret etmek ve tamamlamak, Elden Ring'deki ana hedefin bir parçasıdır ve oyuncular, kalenin içindeki patron Kraliyet Şövalyesi Loretta'yı yenmeden bir sonraki bölgeye ilerleyemezler.

Ancak, bazı oyuncular malikaneye ulaşmakta zorlanıyor. Umarım, bugünün rehberi onlara oyundaki ilerlemelerinde yardımcı olabilir.

Elden Ring'de Caria Malikanesi'ne Ulaşım

Oyuncuların Caria Malikanesi'ne ulaşmak için birkaç adımı izlemeleri gerekecek; bu, başarılması çok zor olmasa da, dikkatli olmazlarsa oyuncuları aradaki geniş Lands dünyasında kaybetmelerine neden olabilir.

Elden Ring'deki Caria Malikanesi'ne ulaşmak için oyuncuların aşağıdaki adımlardan geçmeleri gerekecek:
  • Sulu bir bataklık gibi olacak olan Laskyar Harabeleri'ne ulaşana kadar, Liurnia Lake Shore Site Lost Grace'den kuzeybatıya doğru ilerleyin.
  • Alanı tamamladıktan sonra, Harabelerin kuzeybatısına doğru yer alan Manzaralı Ada'ya doğru sürmeleri istenecektir.
  • Oyuncular, başka bir Grace Sitesini etkinleştirebilecekleri ve hatta orada oturan bir NPC bulabilecekleri önemli konum işaretçilerinden biri olarak Boilprawn Shack'i bulacaklar.
  • Tarnished kulübeden şimdi, Bloodroses ve çürüme ile dolu yıkılmış bir bina olan ve kulübenin batısında bulunan Rose Chich'e doğru yol almalıdır.
  • Oradan batıya doğru sulu bir bataklık bulacaklar, kuzeyde bir başka önemli işaret ve Grace Sitesi, Dört Çan Kulesinin Ayağı.
  • Kararmışların, yakınında bölgenin harita parçasının da bulunduğu başka bir Grace Bölgesine ulaşana kadar kuzeye devam etmeleri gerekiyor.
  • Daha kuzeye devam ettikten sonra Elden Ring oyuncuları Kings Realm Ruins'e gidecek
  • Harabelere girdikten sonra oyuncular, önlerindeki yolu otomatik olarak ortaya çıkaran çarpıcı bir hayali duvarla karşılaşacaklar. Yakında oyuncuların yanında dev Iji'yi de bulacakları Kayıp Grace Malikanesi Yolu'nu bulacaklar.
  • Büyük bir kale görünene kadar kuzeydoğuya gidin. Bu kale, Caria Malikanesi'dir ve Kararmışlar, girişinden hemen önce bulunan Ana Caria Malikanesi Grace'in Ana Kapısı'nı aydınlatarak hızlı seyahat noktasının kilidini açabilir.
Caria Manor, oyunun anlatımını ilerletmek için oyuncuların tamamlaması gereken başlıca yerlerden biridir. Ancak, ulaşmak karmaşıktır ve illüzyon duvarının varlığı birçok oyuncuyu fırlattı.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski