Elden Ring'deki Roundtable Hold'dan Smithing Stones 7 ve 8 nasıl satın alınır

 Elden Ring'deki Roundtable Hold'dan Smithing Stones 7 ve 8 nasıl satın alınır

Elden Ring'deki Roundtable Hold'dan Smithing Stones 7 ve 8 nasıl satın alınır


Elden Ring , oyunculara oyunda daha güçlü olmaları için çeşitli yollar sunuyor. Rune yatırımından yeni büyüler öğrenmeye ve silahları yükseltmeye kadar, Tarnished'in ilerlemeyi önemli ölçüde kolaylaştırmak için yapabileceği çok şey var.


Geniş açık dünya keşfi, ilk başta biraz ürkütücü gelebilir. Ancak, RPG'nin izin verdiği seçeneklerin ve yükseltmelerin sayısı, onu FromSoftware'den daha erişilebilir oyunlardan biri haline getiriyor.

Yükseltmelerden bahsetmişken, silah özelliklerini ölçeklendirmek ve demircide DPS numaralarını iyileştirmek, oyunda daha güçlü olmanın en etkili yollarından biridir. Rünler karakter istatistiklerini seviyelendirirken, silahlar daha güçlü olmak için Smithing Stone ve Somber Smithing Stones'un anahtar öğesini gerektirir.

Oyunun ilk bölümlerinde, oyuncular yükseltme materyaline yalnızca düşmanları yenerek ve Lands Between'in çeşitli bölümlerini keşfederek ulaşabilecekler. Daha sonra bunu Roundtable Hold'dan satın alabilecekler.

Smithing Stones 7 ve 8, oyuncuların silahlarını +24'e ölçeklendirmesine izin verdiği için oyunda en çok rağbet gören işçilik öğelerinden ikisidir. Bu nedenle, bugünün kılavuzu, Tarnished'in, Elden Ring'in Roundtable Hold'unda satın alınabilir olarak onları nasıl açabileceği hakkında konuşacak.

Oyuncular, Elden Ring'deki Roundtable Hold'dan Smithing Stones 7 ve 8'i nasıl ve ne zaman satın alabilir?

Smithing Stones'u Roundtable Hold'da satın alınabilir öğelerden biri olarak açmak için , Elden Ring oyuncuları önce Bell Bearings'i ellerine almalı ve yükseltme malzemelerini envanterdeki öğelerden biri yapmak için onları Twin Maiden Husks'a sunmalıdır.

Smithing Stones 7 ve 8 için, Tarnished'in özellikle Smithing-Stone Miner's Bell Rulman'a [4] ihtiyacı olacak, bu da ancak hikayede biraz ilerledikten ve Dağ Tepelerine doğru yola çıktıktan sonra elde edilebilir. Devler bölgesi.
  • Madenci Çan Rulmanını [4] almak için oyuncuların şunları yapması gerekir:
  • Elden Ring'in hikayesinde ilerleyin ve Giants bölgesinin Dağ Tepelerine ulaşın. Orada Ateş Devi ile karşılaşıp onu yenmeleri gerekir, çünkü ancak bundan sonra Madencinin Çan Rulmanına el koyabilecekler [4].
  • Devi yendikten sonra, Kararmışlar gidip Melina ile konuşmalı ve Melina, oyuncular Forge of the Giants Grace Site of Grace'e gittiklerinde ortaya çıkacaktır. Orada dinlendikten sonra küçük bir ara sahne olacak ve oyuncular otomatik olarak Crumbling Farum Azula'ya taşınacak.
  • Yeni alana ulaştıktan sonra, Tarnished, Godskin Duo boss dövüşüyle ​​karşılaşacakları noktaya gelmelidir. Dövüş biraz zorlayıcı olabilir. Ancak, oyuncular saldırı düzenlerini öğrendikten ve önce menzilli büyü kullanıcısını öldürmeye odaklandıktan sonra bu çok zor olmayacak.
  • Dövüşten sonra, patronlar Smithing-Stone Madencisinin Çan Rulmanını [4] otomatik olarak düşürecek. Kararmışlar şimdi onu Roundtable Hold'daki Twin Maiden Husks'a götürmeli ve bu da Smithing Stone 7'yi envanterlerinde satın alınabilir bir 8 yapacak.
  • Ancak, her iki yükseltme öğesi de oldukça pahalıdır. Smithing Stone 7 9.000 Rün alırken, Smithing Stone 8 12.000 Rün gerektirecektir. Ancak, oyuncunun silahlarının +24'e ulaşmasını ve daha zorlu oyun sonu boss dövüşleri için inanılmaz derecede güçlü olmasını sağlayacağı için yatırım buna değer.
Smithing Stone 7 ve 8'in yanı sıra, Elden Ring oyunculara çok fazla erişilebilirlik sunduğu ve oyunda ilerledikçe inanılmaz derecede güçlenmelerine yardımcı olduğu için Twin Maiden Husks envanterinde daha az yükseltme malzemeleri de satın alınacak.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top