En iyi Elden Ring silah sanatları ve becerileri

 En iyi Elden Ring silah sanatları ve becerileri

En iyi Elden Ring silah sanatları ve becerileri

Elden Ring silah sanatları hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Elden Ring'deki silahların çoğu, Dark Souls III'teki becerilerle aynı işlevi gören benzersiz bir silah sanatına sahiptir. Silah sanatları, oyunculara silahları üzerinde, bir hamle saldırısı yapmaktan, yakındaki düşmanlara saldırmak için yıldırım çağırmaya kadar değişebilen ek bir eylem sağlar.

Birçok silah, varsayılan silah sanatlarıyla birlikte gelir, ancak çoğu silahtaki beceriyi değiştirmek için Elden Ring Ashes of War'ı kullanabilirsiniz. En iyi Elden Ring silahlarından bazıları, değiştirilemeyen benzersiz ve güçlü silah becerileriyle birlikte gelir. Ayrıca, belirli Ashes of War'un yalnızca belirli ekipman türlerinde kullanılabileceğini de belirtmek önemlidir.

Elden Ring yapınızı mükemmelleştirmek için doğru silah sanatını seçmek hayati önem taşır ve size Elden Ring patronlarına karşı üstünlük sağlar . Bu beceriler, düşmanlara nasıl yaklaştığınızı büyük ölçüde etkileyebilir ve silah ölçeklendirmesi, en çok kullandığınız istatistik puanlarına uyacak şekilde değiştirilebilir. Ne yaptıkları ve onları nasıl bulacağınız da dahil olmak üzere, oyundaki en iyi silah sanatlarından bazıları için bir rehber hazırladık.

ELDEN RİNG WEAPON ARTS

Elden Ring'deki en iyi silah sanatları şunlardır:

KARA ALEV KASIRGASI

Polearms ve Twinblades – Kılıçlarınızı yere fırlatmadan önce başınızın üzerinde döndürün, siyah alevlerden oluşan bir kasırga çağırın. Godskin Peeler'ın varsayılan yeteneği ve ayrıca Crumbling Farum Azula'da Godskin Duo tarafından düşürüldü.

KAN BIÇAĞI

Küçük ve orta boy kılıçlar – Kandan yapılmış hayalet bir hançeri düşmana doğru fırlatarak rakibe hasar verir ve kanama hasarına neden olur. Erdtree-Gazing Hill yakınındaki Teardrop Scarab tarafından düşürüldü.

TAZI ADIMI

Tüm yakın dövüş silahları – Görünmez olmanızı ve kaçarken daha hızlı hareket etmenizi sağlar. Lenne's Rise Tower'ın önündeki köprüde Night's Cavalry tarafından düşürüldü.

MİSİLLEMEDE ARA

Bazı hafif ve orta kalkanlar – Gelen büyüyü dağıtmak için kalkanı sallayın ve onları misilleme amaçlı parıltılı bıçaklara dönüştürün. Pidia tarafından satılır ve ayrıca batı Liurnia'da bulunur.

KIZIL YELELİLERİN ALEVİ

Tüm yakın dövüş silahları - öne doğru bir yayda alev patlaması oluşturur. Caelid'deki Fort Gael yakınlarındaki Gözyaşı Scarab tarafından düşürüldü.

ALTIN ÜLKE

Greataxes, Warhammer ve Colossal silahlar - bir güç verildikten sonra, altın ok şeklinde kutsal bir enerji patlaması yapın ve ardından geniş bir saldırı yapın. Büyük Kulübün varsayılan becerisi ve ayrıca Derin Kök Derinliklerinde bulunabilir.

En iyi Elden Ring silah sanatları ve becerileri

KIRAĞI STOMP

Tüm yakın dövüş silahları - Yerde donmuş bir buz parçası sisini belirli bir noktaya kadar dışarı doğru yaymak için yere vurun. Sis, donma durumu etkisini uygular. Bu, Icerind Balta için varsayılan yetenektir, ancak bunu Caria Malikanesi'ndeki görünmez bir Gözyaşı Bokböceğinden de alabilirsiniz.

ASLAN PENÇESİ

Kılıçlar, Baltalar ve Çekiçler – İleri takla at ve düşmanına vur. Claymore silahının varsayılan becerisi, ancak Fort Gael'deki Lion Guardian'dan da düşüyor.

MAGMA GİYOTİN

Magma Wyrm's Scalesword – Kılıcı yere çarpmadan önce bir magma akışı patlatmadan önce kılıcı iki elinizle ileriye doğru sıçrayın. Magma Giyotininin varsayılan becerisi.

GECE VE ALEV DURUŞU

Gece ve Alev Kılıcı – Kılıcı havada tutun ve iki büyüden birini yapmaya hazırlanın: Night Cormet büyüsünü yapmak için normal bir saldırı kullanın veya bir alev patlamasıyla saldırmak için güçlü saldırıyı kullanın. Gece ve Alev Kılıcı'nın varsayılan becerisi.

ORDOVİS'İN GİRDABI

Ordovis'in Büyük Kılıcı – Kılıcınızı sallayarak yakındaki düşmanlara alan etkili hasar veren güçlü bir enerji saldırısı yükleyin. Sadece Ordovis'in Büyük Kılıcında bulunur.

SİPER BECERİSİ

Hançerler, kavisli ve itici sowrd, yumruklar, pençeler ve küçük ve orta kalkanlar - Bir düşmanın duruşunu kırmak için bir yakın dövüş saldırısı ile tam olarak size çarptığı anda bir savuşturma yapın. Knight Bernahl ve Twin Maiden Husks tarafından satılır.

SEPPUKU

Kılıçlar ve bazı sivri uçlu silahlar – Kanla lekelemek için bıçağı midenize daldırın, bu da silahın saldırı gücünü artırır ve 'Kanama' durum efektini uygulama şansını artırır. Haritanın en kuzeyindeki Donmuş Göl'ün kenarında bulunan görünmez bir Bokböceği tarafından düşürüldü.

Elden Ring'deki en iyi silah sanatlarından bazıları hakkında bilmeniz gereken her şey bu.
To Top