En iyi Elden Ring zırh setleri

  En iyi Elden Ring zırh setleri

En iyi Elden Ring zırh setleri

Elden Ring'deki en iyi zırh setlerini mi arıyorsunuz? Bu RPG oyununda , Elden Ring demircilik taşları ve Ashes of War kullanarak silahlarınızı yükseltmek, karakterinizi yükseltmek kadar önemlidir. Bununla birlikte, Elden Ring zırhı, karşılaştırma yapıldığında gözden kaçma eğilimindedir - birçok oyuncu aynı ekipmanı giymek için birkaç saat harcar. Bununla birlikte, gerçek hayattan farklı olarak, Elden Ring'de kıyafetlerinizi günlerce değiştirmemek biraz anlaşılabilir, çünkü etkileyici teçhizata ulaşmak zordur - özellikle Elden Ring tılsımları gibi yapınızı yükseltmenin diğer yöntemleriyle karşılaştırıldığında.

Bununla birlikte, en iyi Elden Ring zırhı işe yaramaz olmaktan uzaktır. Orada güçlü yeteneklerle gelen bazı zırh setleri var, ancak bunların kullanışlılığı büyük ölçüde ne tür bir karakter inşa ettiğinize bağlı. Moda bilincine sahip bir Tarnished'iniz varsa, Elden Ring hem koruyucu hem de şık zırh bulmayı zorlaştırır, ancak nereye bakacağınızı biliyorsanız kesinlikle yapılabilir.

Elden Ring'de zırh seti kazanmanın üç yolu vardır: tüm setlerini düşürene kadar aynı düşmanları tekrar tekrar öldürün, tüm eşyalarını kazanmak için belirli bir düşmanı öldürün veya ekipmanı gizli bir sandıkta bulun. En iyi Elden Ring zırh setleri hakkında, onları nerede bulacağınız ve hangi bonusları sağladıkları da dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şey burada.

En iyi Elden Ring zırh setleri:

  • ikiz
  • Canavar Şampiyonu
  • temiz çürük
  • Tanrı Derisi Soylu
  • Alberich
  • kar cadısı
  • Lusat'ın Parıltı Taşı
  • Azur'un Parıltı Taşı
En iyi Elden Ring zırh setleri

İKİZ SET

Sıra şık zırh setleri seçmeye geldiğinde, Twinned Set kadar zarif bir şey bulmakta zorlanacaksınız. Orta ağırlıktaki zırh seti, güzel bir parça oluşturmak için birbirine sarılmış bir çift altın ve gümüş ikiz içerir. Bu seti elde etmenin en kolay yolu , oyunun başında D Hunter'ı öldürmektir – onu Limgrave'deki ilk Site of Grace'in yakınında bulabilirsiniz .

D Hunter'ı öldürmek en kolay yol ama en iyisi değil - ödül olarak İkiz Seti almak için Fia'nın Elden Ring görev serisini tamamlamanızı öneririz . D Hunter'ı öldürdüyseniz ve Fia'nın görevini tamamlamak istiyorsanız, Yeminler Kilisesi'nde af dilemelisiniz . Günahlarınızın kefaretini ödemek, D Hunter'ı hayata döndürür ve size Fia'nın görevini tamamlamanız için bir şans daha verir.

En iyi Elden Ring zırh setleri

CANAVAR ŞAMPİYONU SETİ

D'nin Twinned zırh setinde olduğu gibi, Beast Champion setini oyunun başında daha sonra bir görev satırı pahasına elde edebilirsiniz. Bernahl zırh giyen NPC'dir - Warmaster 's Shack Site of Grace'de , Stormhill Shack ve Saintsbridge arasında bulunabilir.

Bernahl'ın tam zırh setini ve Devourer's Scepter'ı elde edebilirsiniz . Oyunun bu erken aşamasında, Canavar Şampiyonu setinin çok ağır olduğunu görebilirsiniz - normal şekilde yuvarlanabilmek istiyorsanız, dayanıklılığa çok sayıda istatistik eklediğinizden emin olun.

TEMİZ ROT SETİ

Setin her bir parçası belirli bir düşman tarafından düşürüldüğü için Cleanrot zırhını elde etmek zor; bu, tüm eşyalara sahip olana kadar aynı düşmanlara karşı tekrar tekrar savaşmanız gerektiği anlamına gelir. Cleanrot Şövalyelerini bulmak için Caelid'deki Aeonia Bataklığı'na gidin . Bu düşmanı öldürmek özellikle zor değil, ancak dikkatli olmazsanız Scarlet Rot durum etkisini tetikleyebilecek birçok bataklık alanı var. Gümüş Turşu Tavuk Ayağı kullanarak veya Gümüş Bokböceği tılsımı ve Gümüş Gözyaşı Maskesi miğferi kullanarak eşya keşfetme şansınızı artırabilirsiniz

En iyi Elden Ring zırh setleri

TANRI DERİSİ ASİL TAKIM

Gandalf benzeri kıyafetlerle yüksek inançlı yapınızı göstermek ister misiniz? Godskin Noble zırh setinin iki çeşidi vardır: cüppenin daha ince bir versiyonu Caelid Elden Ring İlahi Kulesi'nde bulunabilir ve daha büyük bir set, Liurnia İlahi Kulesi'ne giden köprüye gidilerek kolayca elde edilebilir .

Köprüye ulaşabilmek için görev sırasında Ranni'den Ters Karya Heykeli almanız gerekiyor . Heykeli Karya Çalışma Salonu'ndaki kaide üzerine yerleştirin ve kulenin dibine doğru ilerleyin. Köprüde bir Godskin Noble düşmanı bulmak için büyük kapıyı açın ; büyük Godskin Noble zırh setini anında almak için onu öldürün.

En iyi Elden Ring zırh setleri

ALBERİCH'İN SETİ

Alberich'in şapka, cüppe ve askıların üzerinde kırmızı parıltılı taşlar bulunan hafif zırh seti büyücüler için tasarlandı. Bu ekipmanın ayrıca, kan büyücülerinin hasarını neredeyse %20 artıran bir bonus seti vardır. Tüm oyunda sadece iki kan büyüsü olduğunu unutmayın, ancak bu önemli değil çünkü bu set harika görünüyor.

Alberich'in zırh setini bulmak için West Capital Rampart Site of Grace'e gidin. Merdivenlerden aşağı inin ve sola dönün, karşınıza büyük bir kilise çıkarken zemin seviyesine inin. Kiliseye girin ve odanın sonundaki cesedi bulun, bu eşsiz zırh setini elde etmek için onu yağmalayın.

En iyi Elden Ring zırh setleri

KAR CADISI SETİ

Kar Cadısı zırhı bu listede bulunması en zor olanıdır, ancak harika görünüyor ve donma büyülerinin hasarını artıran bir dizi bonus sağlıyor. Ölümün Laneti'ni bulana kadar Ranni'nin görevinin büyük bir bölümünü tamamlaman gerekiyor . Bu eşya, Renna'nın Yükselişi'ne seyahat etmenizi sağlar - asansör odasının arkasında bir sandık bulmak için bu kulenin üst katına gidin. Göğüste Kar Cadısı şapkası, cübbesi ve eteği bulunur ve bu zırh seti ile eşleştirmek için en sevdiğiniz bileklikleri seçme seçeneği sunar.

En iyi Elden Ring zırh setleri

LUSAT'IN PARLAK TAKIMI

Nihai büyücü olmak için, büyülerinizi patlatmak için doğru kıyafet setine ihtiyacınız var. Yalnızca Sellen'ın görev serisini tamamlayarak elde edilebilecek iki özel zırh seti vardır. Görevi tamamlamak için gereken tüm adımları açıklayan LunarGaming'in YouTube'daki rehberine göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz 

Bu görevin Sellen'a en az bir büyü parşömeni vermeden tamamlanamayacağını belirtmekte fayda var. Parşömenlerinizi Yeminler Kilisesi'ndeki Yemin Papazı Miriel'e verirseniz , Sellen bu önemli göreve gidecek kadar size güvenmeyecektir. Sellen'ın arayışının son adımı sizden onunla ya da Cadı Avcısı Jerren'in tarafını tutmanızı istiyor – Jerren'in tarafını tutarsanız her iki zırh setine de erişiminizi kaybedersiniz, bu yüzden Sellen'ı seçtiğinizden emin olun . Sellen bir kayaya dönüştüğünde , tam zırh setini bulmak için Sellia Hideaway'de Lusat'a geri dönün.

En iyi Elden Ring zırh setleri

AZUR'UN PARLAK TAKIMI

İlkel Büyücü Azur, Gelmir Dağı'nda karşılaştığınızda sizinle konuşmaz, ancak sizi tüm oyundaki en iyi büyülerden biri olan Comet Azur ile ödüllendirir. Sellen'ın görevini tamamlarsanız, Elden Ring'deki en damlatıcı zırh setini geride bırakarak tamamen ortadan kaybolacak. Bu görev serisini başlatmak için Limgrave'deki Yol Noktası Harabeleri içinde Büyücü Sellen ile buluş. Görev tamamlandığında, zırhını bulmak için Gelmir Dağı'ndaki Azur'a geri dönün .

Bunlar Elden Ring'deki en iyi zırh setleri.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top