Genshin Impact kodları Mart 2022'de kullanın: 300 ücretsiz Primogem nasıl talep edilir

 Genshin Impact kodları Mart 2022'de kullanın: 300 ücretsiz Primogem nasıl talep edilir

Genshin Impact kodları Mart 2022'de kullanın: 300 ücretsiz Primogem nasıl talep edilir

Beklendiği gibi, Genshin Impact 2.6 canlı akışı üç kullanım kodu bıraktı. Özel Programa belirli aralıklarla ara verilmiş ve özgün kodlar izleyicilerle paylaşılmıştır.

En son canlı yayında gösterilen her kod, oyuncuların 100 Primogem ve Mora gibi ek kaynaklar almasına yardımcı olabilir. Böylece, üç kodun tamamıyla, gezginler saniyeler içinde 300 ücretsiz Primogem kazanabilir.

Bu makale, 2.6 canlı akışında paylaşılan üç kodun hepsini ve 300 Primogem'i talep etme prosedürünü içerir.

Genshin Impact 2.6 canlı akışı, 300 Primogem değerinde üç kullanım kodu bıraktı

2.6 Özel Programı boyunca izleyicilerle şu kodlar paylaşıldı:
  • AB7CKBVQULE5
  • 3TPUKSV8C5X9
  • UT7C2TD8C5ZD
Oyuncuların bu kodları kullanmak için uygunluk kriterlerini karşılaması şaşırtıcı değildir; en azından Adventure Rank 10'a ulaşmış olmaları gerekir.

Ayrıca bu kodları önümüzdeki birkaç saat içinde kullanmanız önerilir. Etkinliği Twitch'te canlı olarak izleyen oyuncuları ödüllendirmeye odaklandıkları için Özel Programlardan yararlanma kodları hızla sona erer.

Genshin Impact 2.6 canlı yayınından sonra 300 Primogem nasıl talep edilir

Oyuncuların 300 Primogem'i elde etmelerinin iki yolu vardır.

Görünüşe göre geliştiriciler , topluluğunun kodları kullanması ve ödüller alması için özel bir web sitesi oluşturdu. Ziyaretçilerin HoYoverse hesaplarıyla oturum açmaları yeterlidir ve bu otomatik olarak sunucu ve karakter takma adlarını izler.

Doğrulama prosedürü tamamlandıktan sonra, oyuncuların sadece Redemption Code bölümüne kodu girmeleri ve Redeem'e tıklamaları yeterlidir. İstenen ödüller kısa süre içinde oyun içi posta yoluyla gönderilecektir.

Diğer yöntem ise oyun içi Redeem Code özelliğini kullanmaya dayalı olduğu için biraz daha uzundur . Doğal olarak, oyuncular önce Genshin Impact'i başlatmalı , ekranın sol üst köşesinden Paimon Menüsünü açmalı , Hesap bölümüne gitmeli ve Kodu Kullan seçeneğine tıklamalıdır.

Son adım, kodu açıkça girmek/yapıştırmak ve Exchange'e basmaktır

Genel olarak, 2.6 canlı akışı, özellikle ortaya çıkardığı bilgi miktarı nedeniyle, şimdiye kadarki en iyi Özel Programlardan biriydi. Oyuncular artık 2.6 yamasının ilk yarısında Ayato ve Venti'nin pankartını ve ardından ikinci aşamada iki tekrarlanan pankartı bekleyebilirler.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top