Ghostwire: Tokyo ne kadar sürüyor?

 Ghostwire: Tokyo ne kadar sürüyor?

Ghostwire: Tokyo ne kadar sürüyor?

Garip korku ve aksiyon melez macera Ghostwire: Tokyo lansmanına yaklaşıyor ve hayranlar bu oyunu yenmenin ne kadar süreceğini merak ediyor. Oyunun ikonik şehri hortlak Yokai ile dolup taşıyor ve bu benzersiz, şık birinci şahıs büyü yapma stili birçok kişinin dikkatini çekti.

Japon kültürü ve mitolojisi sizin için bir fincan çay ise, kesinlikle bu oyunu dört gözle bekliyor olacaksınız. Oyun, açık bir dünyaya sahip, bu nedenle hayranlar tarafından doldurulma endişesi var. Öyleyse Ghostwire: Tokyo'nun süresinin ne kadar olduğunu öğrenelim. Ve daha fazla Japonca geliştirilmiş oyun içeriği için Elden Ring bölümümüzü kontrol edin .

Ghostwire: Tokyo Ana Hikaye Süresi

Ghostwire: Tokyo ne kadar sürüyor?

Bu Aksiyon-macera 22 Mart 2022'de vizyona giriyor ve görünüşe göre şehir, Japon kültüründen Yokai ve Onis ile dolup taşan neon ışıklı bir cehennem olacak. Şehir güzel hazırlanmış ve onu keşfetmek için harcanan zaman önemli olacak.

Bir gazeteci Ghostwire'ın Oyun Direktörü ile yaptığı röportajda Kenji Kimura, ana kampanyanın yenmesinin yaklaşık 15 Saat süreceğini belirtti . Bununla birlikte, yan görevleri tamamlamayı ve büyük şehri keşfetmeye devam etmeyi seven oyuncuların bu oyunu 30 ila 40 saat süreceğini de duyurdu .

Tüm bu hesaplamalar, oyuncunun merak duygusu, çok sayıda koleksiyon ve yan içerik ve sahip oldukları becerilere göre değişebilir. Röportajda söylendiği gibi, bu Tokyo'da erişilebilir birçok bina olacak ve çoğu zaman baktığınız bina ölçeklenebilir olacaktır. Yolu bulmak dedektiflik yeteneklerinize kalmış.

Ghostwire: Tokyo'da hangi Yokai'yi görmek istersiniz? Bu oyun ve benzersiz oyun tarzı için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Ve daha fazla oyun haberi ve kılavuzu için BRGeeks'e bağlı kalın.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top