Ghostwire Tokyo - Tüm tespihleri ​​nerede bulabilirim

Ghostwire: Tokyo'daki tespih hem işlevsel hem de şık. Bunlar sadece pasif güçlendirmelere sahip hayati araçlar olmakla kalmaz, aynı zamanda oyunda Akito'nun bileklerinde Fotoğraf Modunda ve çeşitli hikaye ara sahnelerinde karakteriniz için bir aksesuar olarak görünürler.Ghostwire Tokyo - Tüm tespihleri ​​nerede bulabilirim


Bir tamirci olarak tespih, Bölüm 2'de Shibuya Kagerie alışveriş merkezinin tepesinde ilk setinizi bulduğunuzda tanıtılır. İlk başta bir set takabilirsiniz, ancak sonunda Ekipman altındaki Fukurokuju Beceri Ağacında puan ve 3 Magatama yatırımı yaparak 3 sete kadar donatabilirsiniz.

Çoğunlukla tespih bulmak özellikle zor değil. Bunların çoğu, Shibuya'da bulunan çeşitli Torii türbelerini arındırmanın ödülleridir ve geri kalanların çoğu , ilgili takıntıları karşılığında Nekomata kalıntılarını avlayarak verilir .

Tapınağı temizlediğinizde, tespih genellikle merkezi Torii kapısının arkasındaki sunakta ya kendi başına ya da kapının diğer tarafında görünen kapalı bir binada bulunur. Tesbihler otomatik olarak envantere girmez, bu yüzden onları alana kadar kaçmayın .

Ghostwire Tokyo'daki tüm tespihlerin yeri
Bazı tespihler Ghostwire : Tokyo'daki diğer kupaları/başarıları tamamlamak için yararlı veya neredeyse gerekliyken, diğerleri Shibuya 3. ve 4. bölümlerde daha tehlikeli hale geldikçe sahip olmak güzeldir. oyunda.


Birçoğunun birden çok kez bulunabileceğini, bu da etkilerini otomatik olarak iyileştireceğini, en yükseği 3. sırayı aldığını belirtmekte fayda var.
alev tespih
Kirigaoka Tapınağını arındır (Bölüm 3).
Mikubo Mabedi'ni temizleyin (Bölüm 4).
Akitsu Tapınağını Temizle (Bölüm 4).

Fiery Prayer, Weave of Fire'ınızın saldırı gücünü, bulunan iplik başına %20, 3. seviyede maksimum %60'a kadar artırır. Bosslarla ve özellikle güçlü ziyaretçilerle savaşırken zaten Weave of Fire'a çok güveniyorsunuz, bu yüzden bu Weave yeteneğini biraz daha güçlendirmemek için hiçbir neden yok.

fırtına tespihi

Prayer of Gust, Wind Weave'inizin saldırı gücünü bulunan tel başına %20 oranında artırır ve 3. seviyede %60'a ulaşır. Varsayılan silahınızı çok daha etkili kılar, bu nedenle çoğu Ghostwire için iyi bir "kur ve unut" seçeneğidir. Tokyolu oyuncular..

Su boncukları

 • Toyoya Mabedi'ni temizleyin (bölüm 3).
 • Kappagaike Torii Kapısı'nı temizleyin (bölüm 4).
 • Yamaka Mabedi'ni temizleyin (bölüm 4).

Su Duası, Su Örgünüzün saldırı gücünü bulunan iplik başına %20 arttırır ve 3. seviyede %60'a ulaşır. Seviye 3'te tam bir set, kalabalık kontrolü için su saldırınızı iyileştirmede uzun bir yol kat edebilir. Maksimum kullanımlarına rağmen, Water Wattle hala herhangi bir nükleer bomba olarak sayılmaz, ancak bir grup küçük düşmanı nispeten hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilir.

okçu tespih


 • Matsumi Mabedi'ni temizleyin (bölüm 3).
 • Morit Tapınağını Temizle (3. Bölüm).
 • Namihara Mabedi'ni temizleyin (Bölüm 4).

Bulduğunuz her okçuluk boncuğu , yayın saldırı gücünü  %20 arttırır. Onlar olmadan, normal Ziyaretçilerin çoğunu alt etmek için doğru bir vesikalık fotoğrafa ihtiyacınız var; Tam bir setle, tek bir göğüs atışıyla Rugged Walker dışında her şeyi yok edebilirsiniz.

Oyunun başlarında, Weave cephaneliğiniz gerçekten seviye atlamadan önce, Ziyaretçileri onlar tarafından geliştirilmiş bir yay ile öldürmek, en güçlü saldırı hareketlerinizden biridir.

Tılsımın tespihi

 • Monokein Binasının çatısındaki Torii Kapısını temizleyin (Bölüm 4).
 • Shimokusa Tapınağı'ndaki Torii Kapısını temizleyin (Bölüm 4).

İlk Tesbih seti Sersemletme/Tılsım Tılsımlarının süresini %150'ye kadar ve Darbe/Yem Tılsımlarının menzilini %150 artırır. İkinci set her ikisini de %200'e kadar ikiye katlar. Bu tespih, Tılsımla ilgili kupalar/başarılar ararken veya Hyakki Yako dövüşünün ilk birkaç aşamasında kullanışlı olabilir.

refah tespih

 • Chisima Tapınağı'nı temizleyin (bölüm 4).

Refah Tesbihi açıkken, Shibuya'da bulunan Sarı Aether Kristalleri, Meika Saksıları ve Maneki Neko Heykelleri kırıldığında iki kat Meiki verir. Doğru, efekt, çöp kutularında bulduğunuz veya düşmanları yenerek kazandığınız Meika'yı içermiyor, ancak rastgele köpekleri beslemek için ek bir Meika ödülü veriyor gibi görünüyor, ancak yanılıyor olabiliriz.

Ghostwire kupa/başarı listesini tamamlamak için toplamda 2 milyon Meik bölgesinde toplamanız gerekiyor, ki bu, bulduğunuz her başıboş eterik kedi en az 7000 Meik verdiğinde yapmak çok daha kolay.

tespih astralAstral Prayer Beads kuşanıldığında, nesnelerden veya mağlup edilen düşmanlardan ortaya çıkan Aether miktarı 3. Derecede tam %200'e yükselir. genellikle atlanır.

 • Arkeolog Nekomata'dan gelen tüm istekleri tamamlayın.
 • Nekomata Doll Fanatic'in tüm isteklerini yerine getirin.
 • Musical Nekomata'dan gelen 3 isteği tamamlayın.

beslenmenin tespihi


Besleyici Dua, yiyeceklerin geri kazandırdığı sağlık miktarını 3. seviyede tam %200'e çıkarır. Etkileri, daha yüksek zorluk seviyelerinde veya patronlar tarafından vurulursanız faydalı olabilir. Ancak Tanuki'nin Tılsımı'ndan aynı güçlendirmeyi almak oldukça kolay  ve bir slot kaplamıyor.

 • Hirajuku Binasının çatısındaki Torii Kapısını temizleyin (Bölüm 4).
 • Tatsuya'nın tapınağını arındır (bölüm 4).
 • Sevgili Tapınağını Temizle (Bölüm 4).

tespih gizli

Gizli bir tespih ile düşmanların varlığınızı fark etmesi daha uzun sürer. İyi bir seçimdir, sokakta sıradan insanlarla savaşmak veya Silent Kill kupasını/başarısını avlamak istemezsiniz, ancak tespih Hyakki Yako gibi pusu durumlarında açıkça işe yaramaz.

 • Noto Tapınağı'nı temizleyin (Bölüm 4).

Kendini savunma tespihKendini savunma tespihi takmak, 3. seviyede %30'a kadar daha az hasar alacağınız anlamına gelir. Birçok düşman o kadar düşük hasar verir ki bu tespihler anlamsız görünebilir, ancak çok yararlı oldukları birkaç örnek vardır.

 • Playful Nekomata'dan gelen 3 isteği tamamlayın.
 • Kadim Nekomata'dan 5 istek tamamlayın.
 • Nekomata Netsuke Collector'dan gelen tüm istekleri tamamlayın.

Ruh algısı tespih

Hayalet Görüşünüzü Ruh Algılama Boncuğu ile kullandığınızda, 100-200 metre içinde en yakın ruh kaynağının genel yönünde hareket edecek mavi bir ışık izi oluşturur. Shibuya Kahramanı kupasını/başarısını alacaksanız , bunlar gereklidir  .

 • Khitani Tapınağı'nı temizleyin (3. bölüm).
 • Saiham binasının çatısındaki Torii kapısını temizleyin (bölüm 4).

Dedektifin tespihi

Spiritüel Algıda olduğu gibi, bir Araştırmacının Duasını kuşandığınızda, Hayalet Görüşünüzü etkinleştirmek, biri 100/200/300 metre içinde olması koşuluyla, bir dizi CC Soruşturma Notunun genel yönünde hareket edecek yeşil bir ışık izi oluşturacaktır. .

Bazı notaları bulmak zor ve bu tespih aramanızı çok kolaylaştıracak. Zihin ve Beden kupasını/başarısını  almak istiyorsanız tüm notları toplamanız gerekir . Ancak, 17 CC Soruşturma Notunun tümüne sahip olduğunuzda, artık Araştırmacının Tesbihi'ne ihtiyacınız olmayacak.

 • Hirokawa Mabedi'ni temizleyin (bölüm 3).
  • Tapınaktaki diğer tüm tespih setlerinin aksine, Torii Kapısı'nın hemen dışında yer almazlar. Bunun yerine, dedektifin tespihi, Hirokawa Mabedi'nin en yüksek avlusundaki bir sunağın üzerindedir. Omikuji standına bakıyorsanız, önünde yanan iki büyük fenerle sağınızdadır. 
 • Shiracuki Tapınağı'nı temizleyin (Bölüm 4).
 • Onten Tapınağı'nı temizleyin (bölüm 4).

yorulmak bilmeyen tespih


 • Shibuya Kahramanı kupasını/başarısını alın  .

Shibuya'daki 240.300 ruhun tamamını şehir dışına çıkardıktan sonra Ghostwire: Tokyo'yu tamamlamanın bir ödülü olarak Yorulmaz Tesbih alacaksınız. Yorulamaz Tesbih'e sahip olduğunuz sürece, sınırsız ok, tılsım ve eter yüküne sahip olacaksınız, ancak yiyecek yok.

tespih gölgesi

 • Shibuya Kahramanı kupasını/başarısını alın  .

Indefatigable Prayer ile birlikte Prayer of Shadow'u elde edersiniz Donanımlı olduklarında, düşman sizinle çarpışmadan önce onlara yaklaşabilirsiniz ve savaştan kaçarsanız sizi çok daha hızlı kaybederler. Ancak, senaryolu pusu veya patron dövüşü gibi durumlarda, gölgenin tespihi çalışmaz.

Etkiler nispeten ince, ancak bu boncuk seti, şehirde savaşmadan hareket etmeyi çok daha kolay hale getiriyor. Hala bulmanız gereken birkaç Jizo veya Tanuki heykeliniz varsa, bir tespih bu süreci hızlandırabilir.

iletim tespih

İletim tespihi ile, yakalanan ruhları Ed'e geri göndermek için ankesörlü telefonlara gitmeniz gerekmez.

 • 6. bölümü tamamlayın.

Artık yerleri belirlediğinize ve tüm tespihleri ​​topladığınıza göre Ghostwire: Tokyo'da daha fazla kupa ve mücadele için yola çıkmaya hazırsınız.To Top