Google Kişiler, Google'dan yeni bir güncelleme alıyor [V3.65.2.43]: Verileri güncelleyin

Aile üyelerinizle iletişimde kalmak istiyorsanız, bugünlerde çok kolay çünkü onlarla telefonda çok kolay konuşabilirsiniz. Bütün bunlar modern teknoloji sayesinde mümkün oldu. Onlarla şu ya da bu şekilde iletişimde kalmak için tek ihtiyacınız olan onların telefon numarası (kişileri). Bu, yalnızca aile üyelerinizle aranızdaki mesafeyi ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda acil bir durumda anında yardım almanıza da yardımcı olur.

Ve Google Kişiler, bağlantı kurduğunuz kişilerin iletişim bilgilerini depolamak ve düzenlemek gibi birçok yönden kişilerinizi yönetmenize çok yardımcı olan bir kişi yönetimi hizmetidir. Gmail, Takvim, Drive ve diğer Google ürünleriyle entegre olan çevrimiçi bir adres defteridir. Kişilerinizi adları, telefon numaraları ve e-posta adresleri dahil tüm cihazlarınızda senkronize eder. Ayrıca fiziksel adres, işveren, departman veya iş unvanı gibi genişletilmiş bilgileri de ekleyin.
Google Kişiler aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Kişilerinizi yedekleyin ve tüm cihazlarınızda senkronize edin
  • Kişilerinizi düzenli ve güncel tutun
  • Kişilerinizin kolay organizasyonu
  • Kişileri Birleştir
  • Değişiklikleri geri al
  • İletişim rehberi
Google kısa süre önce Kişiler uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı, bunun bir sürüm numarası var. V3.65.2.43 (2786385) ve erişebileceğiniz yeni bir özellik ekler - hesap menüsünde ayarlara, yardıma ve geri bildirime erişmek için profil resminize dokunun. Bu güncellemenin boyutu 12.98 MB'dir.


To Top