Gran Turismo 7 (GT7) Bilinen Sorunlar, Hatalar ve Çözümler

Gran Turismo 7 (GT7) Bilinen Sorunlar, Hatalar ve Çözümler

Gran Turismo 7 (GT7) Bilinen Sorunlar, Hatalar ve Çözümler

Polyphony Digital, Gran Turismo 7'yi piyasaya sürdü ve şimdiden büyük bir başarı gibi görünüyor. Bununla birlikte, herhangi bir AAA başlığında, oyunu rahatsız eden ve uğraşmak oldukça can sıkıcı olabilecek bir takım hatalar var. Bununla birlikte, sizin için sorunların, hataların ve bilinen geçici çözümlerinin tam listesini ekledik.

Şu an itibariyle, oyun diğer oyunlara kıyasla buggy gibi görünmüyor. Bununla birlikte, hala uğraşmak için can sıkıcı olabilecek birkaç sorun var. Tüm GT7 hatalarını ve bilinen sorunları aşağıda bulabilirsiniz.

Gran Turismo 7 (GT7) Bilinen Sorunlar ve Hatalar:

Şimdiye kadar oluşturduğumuz mevcut liste, resmi bir listenin yanı sıra kullanıcı raporlarının bir doruk noktasıdır. Bu liste 4 Mart 2022 tarihi itibariyle güncellenmiştir . Bunların dışında bir sorun yaşıyorsanız, lütfen yorumda bize bildirin, bunları mutlaka ekleyeceğiz! Gran Turismo 7'de şu anda mevcut olan tüm güncel hataların ve sorunların listesi:

çok oyunculu

– 'Lobi'de, ekranda 'Hazırlanıyor'un görüntülendiği ancak Ev Sahibinin yarışı başlatamadığı durumlar oldu. Tüm oda üyelerinin odayı terk etmesi ve odaya tekrar girmesi yarışın başlamasını sağlayacaktır.

– 'Lobi'de, Antrenmanda piste girmenizin aracınızı sürmenize ve doğrudan Final Yarışına atlamanıza izin vermediği durumlar olmuştur. Bu durumda, lütfen odadan çıkıp tekrar girmeyi deneyin.

– '2P Bölünmüş Ekran' yarışında, Oyuncu 2 için Yardım Ayarları kilitlenir. Bunu gelecekteki bir güncellemede düzeltmeyi planlıyoruz. (Oyuncu 1, [Ayarlar] > [Yardım Ayarları]'nda tanımlanan Yardım Ayarlarını kullanacaktır.)

Yarış Ekranı

– Aşağıdaki arabalardaki sollama düğmeleri 'Nitrous' olarak görüntüleniyor:
 ・Süper Formula Dallara SF19 Super Formula / Honda
 ・Süper Formula Dallara SF19 Super Formula / Toyota

Marka Merkezi

– Bazı durumlarda, bir oyuncu herhangi bir Davet almamış olsa bile, üreticinin 'Showroom'unda bir 'Davetiye' simgesi görüntülenir. 'Brand Central'dan çıkmak ve Dünya Haritasına dönmek sorunu çözecektir.
seyirci

'Lobi' veya 'Buluşma Yeri'nde seyrederken, bir oyuncu kamera hedefini çukurlardaki bir arabaya çevirir ve ardından tekrar pistteki bir arabaya dönerse, 3. Şahıs görünümü kullanılamaz hale gelir. 'İzleme' modundan bir kez çıkmak sorunu çözecektir.
Dünya Devreleri

– Ayar ekranının 'Döner G' ekranında 120 km/sa (75 mph) dışındaki hızlar yanlış görüntüleniyor. Uygun hızlar aşağıdaki gibidir:
 ・80 km/sa -> 60 km/sa (50 mph -> 40 mph)
 ・160 km/sa -> 240 km/sa (99 mph -> 150 mph)

– Kirli pistlerde 'Zaman Denemesi' ve 'Drift Denemesi'nde, Hızlı Menü'nün [Ayarlar] > [Aracı Değiştir]'den kir lastikleri takılı olmayan arabaları seçmek mümkündür.

– 'Toplantı Yerleri'nde bir odaya girdikten sonra, bir oyuncu Hızlı Menüden Yardım Ayarlarını değiştirir ve yola devam ederse, Yardım Ayarları odaya girişten önceki ayarlara geri döner. Track'e girdikten sonra Pause Menüsünden ayarları değiştirerek bu sorunun önüne geçmek mümkündür.
Görüntü ayarları

Oyuna ilk başladığınızda 'Pozlama ve Doygunluk' ayarlarında yapılan poz değerindeki değişiklikler ön izleme ekranına yansımaz.
Diğer

Oyunu bir PlayStation®4 sisteminden yayınlarken bir uygulama hatası oluşuyor.

Gran Turismo 7'de şu anda meydana gelen sorunların tümü bu kadar. Daha önce de belirtildiği gibi, daha fazla rapor alır almaz bu gönderiyi güncelleyeceğiz!

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski