Gran Turismo 7 Speed ​​Archdemon Trophy kılavuzu: 600km/s hıza nasıl ulaşılır?

 Gran Turismo 7 Speed ​​Archdemon Trophy kılavuzu: 600km/s hıza nasıl ulaşılır?

Gran Turismo 7 Speed ​​Archdemon Trophy kılavuzu: 600km/s hıza nasıl ulaşılır?

Gran Turismo 7'deki Speed ​​Archdemon Trophy, 600km/s (373mph) gibi inanılmaz bir maksimum hızı temizleme görevini size veriyor. İlk başta imkansız gibi görünse de, en son Polyphony Digital sürümünde bunu yapmak için yeni bir rekoru nasıl kırabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Aracınızın kontrolünü elinizde tutmak ve her küçük hareketi mükemmelleştirmek Gran Turismo'da her zaman anahtar olmuştur, ancak bazen ayağınızı yere basmanız ve gaza basmanız yeterlidir.

Gran Turismo 7'deki yeni Speed ​​Archdemon Trophy ile tam olarak burada gerekli olan şey bu. 200mph Club ve normal Speed ​​Demon Trophy'lerin yanı sıra, bu üç zorluğun tümü, mümkün olduğunca hızlı sürmenizi gerektiriyor.

Bu, biraz tarih yazmak için doğru arabalara, bazı optimum ayarlara ve ideal parçalara ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. İşte Gran Turismo 7'de bu kriterlere nasıl ulaşabileceğinize ve 600km/s hızı nasıl geçeceğinize dair tam bir klavuz.

Gran Turismo 7'de Speed ​​Archdemon Trophy nasıl açılır

Gran Turismo 7'de olağanüstü hızlara ulaşmak söz konusu olduğunda ilk olarak, büyük miktarda Krediye ihtiyacınız olacak. Arabalar pahalıdır ve paranın satın alabileceği en iyi teçhizatlar ucuza gelmez.

İlk adımınız sadece oyunu oynamak. Çok fazla.

Bu Kupayı düşünmeden önce bir milyonun üzerinde Kredinin biriktirilmesini isteyeceksiniz, çünkü başka türlü mümkün değil. Kredi kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak ve bu süreci hızlandırmak için buradaki kılavuzumuzu kullandığınızdan emin olun .

Kredi yükledikten sonra, bir sonraki adımınız Brand Central'ı ziyaret etmektir. Kemerinizin altında sağlam bir oyun süresi ile bu yere aşina olmalısınız. Gran Turismo 7'deki en iyi araçların tümünün satın alınabileceği yer burasıdır.

Gran Turismo 7 Speed ​​Archdemon Trophy kılavuzu: 600km/s hıza nasıl ulaşılır?

Mümkün olan en yüksek hızlara ulaşmak için günümüzün teknolojik sınırlarını zorlayan bir araba istiyorsunuz. Gerçek dünyada var olan araçlara bağlı kalmak yerine, sadece Gran Turismo için tasarlanmış konsept otomobillere göz kulak olmak istersiniz.

En yüksek PP düşünüldüğünde, oyunda Dodge SRT Tomahawk X VGT'den daha iyi bir konsept araç yok . 1216.99'a ayarlanmış PP değeriyle, lansman sırasında oyundaki en güçlü temel araç olarak geliyor.

Ağır bir 1 milyon Kredi ile gelmesine rağmen, Speed ​​Archdemon Trophy'nin kilidini açarken iş için en iyi arabadır.

Bu araba muhtemelen PP limitleri nedeniyle birçok gerçek yarışta veya etkinlikte kullanılmayacaktır. Bu yüzden büyük yatırımı yapmadan önce, her şeyden çok bir gösteri parçası olarak hizmet edeceğini akılda tutmakta fayda var.

Gran Turismo 7 Speed ​​Archdemon Trophy kılavuzu: 600km/s hıza nasıl ulaşılır?

Dodge SRT Tomahawk X VGT'yi satın aldıktan sonra, kaputun altında ince ayar yapmaya başlamak isteyeceksiniz. Şimdiye kadar, Koleksiyoner Seviyeniz çift hanelerde olmalıdır, yani Ayarlama Mağazasında tüm sekmelerin kilidi açılmıştır.

Aracınızın PP'sini daha da artırmak için Extreme parçalar listesine göz atın. İster ağırlığı azaltmak ister bir turbo sistemi eklemek olsun, hızını artırmak için yapabileceğiniz her şey iyi bir şeydir. Burada kontrol konusunda endişelenmenize gerek yok.

Tomahawk'ınız özelleştirildiğinde ve kullanıma hazır olduğunda, nihayet yarış zamanı. Japonya'ya gidin ve Yüksek Hızlı Ring pistini arayın . Bu, hızlanmanıza ve gerekli hızlara ulaşmanıza yardımcı olmak için uzun düz arazilerden oluşan basit bir parkurdur.

Ancak bu konumdaki ilk zorluklardan birini seçtiğinizden emin olun, çünkü bunlar aracınızı kısıtlamak için bir PP Limiti yoktur.

Gran Turismo 7 Speed ​​Archdemon Trophy kılavuzu: 600km/s hıza nasıl ulaşılır?

Bir kez piste çıktıktan sonra, sadece tempoyu zorlamak ve bu en yüksek hızlara ulaşmak yeterlidir. Aracınız doğru ayarlanmışsa, 600km/s'yi hiçbir sorun yaşamadan temizleyebilmelisiniz. Aslında, bu sonraki seviye konsept araçla muhtemelen bunun çok ötesine geçeceksiniz.

Potansiyel DLC gelene kadar, Gran Turismo 7'de mümkün olan en yüksek hızlara ulaşmanın en iyi yolu budur.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski