Gran Turismo 7'de kamera nasıl değiştirilir?

 Gran Turismo 7'de kamera nasıl değiştirilir?

Gran Turismo 7'de kamera nasıl değiştirilir?

Gran Turismo 7'deki başarının anahtarlarından biri sizin için doğru kamera açısını bulmaktır. Ancak, doğrudan bir şeylere atlamak ve bunun nasıl yapıldığını gözden kaçırmak kolaydır. Öyleyse, onu temellere geri getirelim.

Yarış oyunları söz konusu olduğunda herkesin kendi kişisel tercihleri ​​​​vardır. Gran Turismo 7 için aracın sürüşü, çıkış bölgesi, ne kadar çekiş kontrolünüz olduğu ve çeşitli başka faktörler olabilir.

Bir diğer önemli nokta da aracınızı sürerken seçtiğiniz ana kamera açısıdır. Yine, bazıları otomobilin kokpitinde olmanın samimi ve otantik hissini tercih ederken, diğerleri size çevrenizin bir görünümünü veren aracın tam gövdeli görünümünün keyfini çıkarıyor.

Ancak size en uygun ayar arasında karar vermeden önce, önce asıl işlevin kendisini belirleyelim.

Gran Turismo 7'de kamera nasıl değiştirilir?

GT7'de kamera görünümünü değiştir

Oyunun çeşitli kamera seçenekleri arasında geçiş yapmak için, Polyphony Digital'in sizin için hangi seçenekleri yerine getirdiğini görmek için R1 düğmesine basmanız yeterli . Güzel, hızlı ve keskin değişikliklerdir, böylece birkaç saniye içinde hepsini kolayca gözden geçirebilirsiniz.

Özellikle hava koşulları örneğin yarış görünürlüğünü bir sorun haline getiriyorsa, hepsi dikkate alınmaya değer.

Gran Turismo 7'de kamera nasıl değiştirilir?

Hangi kamera seçenekleri mevcut?

Gran Turismo 7, oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri dört farklı kamera açısı sunuyor ve her biri dinamiği tamamen değiştiriyor.

Yarış sırasında seçebileceğiniz çeşitli kamera açıları şunlardır:
  • Tüm arabanın dış kamerası
  • Sürücünüzün gözünden kokpit kamerası
  • Arabanın hemen önünde kaputunun yanında
  • Arabanın kaputu kendisi
Her görüş kendi olumlu ve olumsuz yönleriyle birlikte gelir ve nihayetinde lisans testleri ve erken oyun yarışları yoluyla hangisinin size en uygun olduğunu bulmanız gerekir.

Ayrıca, yarış deneyiminize gerçekçilik ve klas bir dokunuş eklemek istiyorsanız, kokpit kamerasını ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, her kamera size Polyphony Digital ekibinin ayrıntı açısından girdiği aşırı uzunlukları özümseme ve çekme fırsatı verir.

Aracın önünde alçaktan bir görünüm, gerçek zamanlı su birikintilerine çarpmanıza ve spreyi hissetmenize olanak tanırken, kokpitte olmak, özellikle dinamik gündüz/gece sistemi olarak aracın etrafında sıçrayan ışığı görmenizi sağlar. çevre üzerinde etkisi vardır.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski