Gran Turismo 7'de nasıl hızlı Kredi kazanılır?

Gran Turismo 7'de nasıl hızlı Kredi kazanılır?

Gran Turismo 7'de nasıl hızlı Kredi kazanılır?

GT7'de yarışmak ne kadar eğlenceli olsa da, hepimiz hâlâ çılgın arabalar, parçalar ve kişiselleştirme seçenekleri satın almak istiyoruz. Gran Turismo 7'de nasıl hızlı kredi kazanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Gran Turismo 7'nin kalbinde, oyuncuları dünyanın her yerinden arabalar satın almaya ve onları belirli şekillerde ayarlamaya teşvik eden derin bir sistem var. Ne yazık ki, bunların hiçbiri ücretsiz değil ve oyun boyunca harcama çılgınlığınızı körüklemek için Kredi kazanmanız gerekecek .

Neyse ki Polyphony Digital, oyunculara Kredi kazanmaları için çeşitli farklı yollar sağladı. Bu yöntemleri izole ettik ve bunları kullanmanın ve Kredi kazanma potansiyelinizi hızlandırmanın en iyi yolu hakkında ipuçları vereceğiz.

Gran Turismo 7'de nasıl hızlı Kredi kazanılır?

Gran Turismo 7'deki Krediler Nelerdir?

Oldukça basit bir şekilde, Krediler, Gran Turismo 7'nin para birimidir. Oyunun birden fazla kıtaya odaklandığı ve dünya çapındaki tüm arabalara odaklandığı göz önüne alındığında, Krediler evrensel bir para birimi olarak hareket eder.

Bir kez elde edildiğinde, kullanılmış arabalar, yeni arabalar satın almak, araçlarınızı geliştirmek için parça tedarik etmek ve ayrıca kozmetik eklemelerle takas etmek için kullanılabilirler.

GT7'de Kredi kazanmanın hızlı yolları

Kredi kazanma tercihi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Sonuçta, oyuna nasıl yaklaştığınıza, en çok hangi içeriği sevdiğinize ve Kredi için ne kadar çaresiz olduğunuza bağlı olacaktır. Belirli hedefleri tamamlama yolundan çıkarak, belirli yarışları daha kolay ve daha kazanılabilir hale getirebilirsiniz.

Gran Turismo 7'de nasıl hızlı Kredi kazanılır?

Rulet Biletleri

Oyun, oyunculara üç tür araba toplamak veya bir şampiyonada podyumda yer almak gibi farklı hedefler içeren 'Menü Kitaplarını' tamamlama fırsatı verir. Başarı genellikle oyuncuların çeşitli hediyeler arasından rastgele bir seçim yapmalarını sağlayan bir Rulet Bileti ile ödüllendirilir.

Ödüller Kredilerden, araba parçalarından ve arabalardan oluşur. Ara sıra, oyuncuları altı haneli getirilerle ödüllendirebilecek bir Altın Külçe çıkacak!
Yarışları, lisans testlerini ve Devre Deneyimini tamamlayın

Burada oldukça açık bir tane ama kutuda tam olarak ne yazıyor: oynayın ve oyunun tadını çıkarın. Oyunun sunduğu her şeyin tadını çıkarmak için oyun sürenizi farklı içerik türlerine yaydığınızdan emin olun.

Daha da önemlisi, Circuit Experience'ı da unutmayın. Gran Turismo 7'nin ilk birkaç saati, World Circuit yarışlarını ve lisans testlerini yoğun bir şekilde teşvik eder, ancak Circuit Experience senaryoları, yeteneğinize bağlı olarak nispeten hızlı ve kolay olabilir ve göz ardı edilmemelidir.

Altın için git

Ehliyet testinizde bronz veya gümüş var ve devam etmekten mutlu musunuz? Yapma. Bir pist, senaryo ve bir araba hissi hala akılda tazeyken, ona birkaç deneme yapmak ve bir oturuşta üç ödülü birden almaya çalışmak her zaman daha iyidir.

Gran Turismo 7'de nasıl hızlı Kredi kazanılır?

Düşünceli ol

Belirli yarışlar ve etkinlikler ya belirli bir bölgeden PP gereksinimlerini karşılaması gereken bir araba ya da belirli lastiklerle donatılmış bir araba talep edecektir. Şimdi, mümkün olan her yerde, her zaman uygun bir arabanız olup olmadığını ve gereksinimlerden ne kadar uzakta olduğunu deneyin ve görün.

Çoğu zaman, birkaç kullanışlı yükseltme, onu spesifikasyonlara getirecek ve yeni jantlara yatırım yapmaktan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Oyundaki tüm arabaları toplamaya çalışıyorsanız, bunu daha sonra istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Şimdilik, sağlıklı bir banka hesabı oluşturmak için muhafazakar olmak istiyoruz.

Öte yandan, bazı etkinliklerde stratejik olmanız ve gereken yükseltme düzeyinin yatırıma değip değmeyeceğini belirlemeniz gerekir. Kişisel olarak, yalnızca arabanın rekabet etme girişimlerinde sefil bir şekilde başarısız olması için yükseltmelere 100.000 kredi harcadığımız bir örnek vardı.

Sonunda bir araba aldık ve hatalarımızdan ders çıkardık.

Gerçek para kullan

Son fakat en az değil, tüm mikro dönüşümlerin en sert çözümüdür. Doğal olarak, bunlar tamamen isteğe bağlıdır ve kart ayrıntılarınızı düşünmek zorunda kalmadan kolayca oyuna başlayabilirsiniz. Ama nakit paraya değil de zamana bağlıysanız, ihtiyacınız olduğunda oradadır.

Gran Turismo 7'de Kredileri hızlı bir şekilde kazanmanın tüm yolları budur. Oyun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki diğer içeriğimize göz atmayı unutmayın:

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski