Gran Turismo 7'de tuning parçaları nasıl alınır?

Gran Turismo 7'de tuning parçaları nasıl alınır?

Gran Turismo 7'de tuning parçaları nasıl alınır?

Arabaları ayarlamak, Gran Turismo 7'nin önemli bir yönüdür ve oyuncuların araçlarını maksimuma yükseltmelerine olanak tanır.

Birkaç yarış, daha yeni yerlerin yalnızca elde etmeyi umabileceği maksimum Performans Puanına sahiptir. Seviye, oyunun başlarında elde edilen arabaların çoğundan çok daha yüksektir.
Bu yüzden arabaları ayarlamak çok önemlidir. Bu , Rulet Bilet sistemi aracılığıyla kazanılabilen veya Tuning Shop Pavilion'dan satın alınabilen tuning parçaları ile yapılabilir .

Gran Turismo 7'de tuning parçaları nasıl alınır

1) Rulet Biletleri

Gran Turismo 7'de tuning parçaları nasıl alınır?

,Rulet Biletleri, oyuncuların Gran Turismo 7'de şanslarını test etmelerinin bir yoludur. Temelde, görünen ve 1 Yıldızlı Rulet Bileti sağlayan günlük bir meydan okumadır.

İkinci yöntem, oyuncuların Gran Turismo Cafe'de Luca için Menü Kitaplarını tamamlamasını gerektirir. Bununla birlikte, her Menü Kitabı tamamlandıktan sonra bir Bilet ödüllendirmez.

Rulet Biletleri kullanmak, oyuncuları rastgele bir ödül sahnesine gönderir. Kazanmanın ödülleri ya bir araç, akort parçaları ya da farklı büyüklükteki Kredi paketleridir.

2) Tuning Dükkanı Köşkü

Gran Turismo 7'de tuning parçaları nasıl alınır?

Tuning Shop, geçmiş Gran Turismo oyunlarının hayranlarının en sevdiği özelliktir. Gran Turismo 7'de Pavilion şeklinde geri dönüyor . Yine de Menü Kitap 3'ü tamamlayarak kilidi açılmalıdır.

Bu, oyuncuların Fiat 500 F '68, Mini Cooper "S" '65 ve Volkswagen 1200 '66 almalarını gerektirir. Farklı yarışlarda ödül olarak kazanılabilir veya Kullanılmış Araba Köşkü'nden satın alınabilirler.

Bu yapıldıktan sonra, Tuning Shop Pavilion iş için açık olacak. Oyuncular, satın alınabilecek çeşitli akort parçaları türlerini görmek için bu menüyü ziyaret edebilir.

Bu parçalar Spor, Kulüp Sporları, Yarı Yarış, Yarış ve Ekstrem olarak ayrılır. Sports'tan sonraki seviyelerin kilidi, araçları toplayarak ve Koleksiyoncu Seviyesini yükselterek açılabilir.

Tüm tuning parçaları bir otomobilin Performans Puanlarını arttırır, ancak gerçek performans söz konusu olduğunda, bunların çoğu sadece bir aracın yol tutuşunu veya hızını iyileştirir.

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski