Grave ve Ghost Elden Ring Glovewort nasıl kullanılır

 Grave ve Ghost Elden Ring Glovewort nasıl kullanılır

Grave ve Ghost Elden Ring Glovewort nasıl kullanılır


Elden Ring'de celpinizi yükseltmek istiyorsanız, bunu yapmak için Grave Glovewort veya Ghost Glovewort'a ihtiyacınız olacak. İkincisi, elit çağrıları yükseltmek için kullanılır, ancak erken oyun ruhları için Grave Glovewort'u kullanabilirsiniz. Peki, bu zor bitkileri nerede bulabilirsiniz?


Grave Glovewort, gümüşi beyaz yaprakları olan uzun yeşil bir gövdeye sahiptir. Ghost Glovewort görünüşte benzerdir, ancak bunun yerine eterik bir parıltıya ve tespit edilmesini biraz daha kolaylaştıran spektral yapraklara sahiptir. Her iki bitki de Aradaki Topraklarda bulunabilir, genellikle Elden Ring zindanlarında saklanır veya düşmandan ve Elden Ring boss damlalarından elde edilir. Ayrıca tüccarlardan Glovewort satın alabilir ve bazen çeşitli NPC'ler için Elden Ring görevlerinden elde edebilirsiniz.

Bu yükseltme materyallerini bulmakta zorlanıyorsanız, bilinen yerleri ve alanları görmek için her zaman etkileşimli haritaya başvurabilirsiniz. Her iki bitki de Elden Ring çağrılarınızın istatistiklerini artırarak saldırı, savunma, HP veya çağrı partisinin boyutunu artırır. Elden Ring'de ruh çağırma yükseltmelerinin kilidini nasıl açacağınız ve Roderika'nın görev serisini nasıl tamamlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

ELDEN RİNG'DE RUH ÇAĞIRMA NASIL YÜKSELTİLİR

En iyi Elden Ring çağrılarınız için yükseltmelerin kilidini açmak için, Stormveil Kalesi'ndeki Stormhill Shack'te Roderika'yı bulmanız gerekir; ayrıca ona yardım ettiğiniz için size bir Denizanası çağrısı hediye edecek. Roderika ile konuştuktan sonra, çağrınız için yükseltmelerin kilidini açmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:
  • Roderika'nın diyalog seçeneklerini tükettiğinizde, Chrysalids' Hatırasını istiyor.
  • Test patronu Margit ile kavga ettikten sonra Rampart Tower'daki Grace Sitesinde ceset yığınını arayın
  • Roderika'ya dönün ve o Yuvarlak Masa Toplantısına gidecek. Onunla tekrar konuşun ve Usta Hewg'den Roderika'yı ruh ayarı konusunda eğitmesini isteyin.
  • Diyalog bittiğinde Roderika, Hewg'in karşısında Roundtable Hold'da bir dükkan açar.
Elden Ring demircilik taşlarına benzer farklı Eldiven seviyeleri vardır ve bunlar çağrınızı en fazla on kat yükseltir. Onuncu yükseltme için ya Great Grave Glovewort'a ya da Great Ghost Glovewort'a ihtiyacınız var.

Artık çağırma yükseltmelerinin kilidini nasıl açacağınızı biliyorsunuz
To Top