Hogwarts Legacy State of Play: Tarih, saat ve daha fazlası

 Hogwarts Legacy State of Play: Tarih, saat ve daha fazlası

Hogwarts Legacy State of Play: Tarih, saat ve daha fazlası

Bir yıldan fazla süren sessizlikten sonra, Hogwarts Legacy'nin arkasındaki geliştiriciler sonunda oyunun oynanışını sergilemeye hazırlanıyor ve oyuncular bu konuda haklı olarak heyecanlılar.

Yaklaşan sihirbazlık RPG'si, 17 Mart'ta oyunculara yeni ve derinlemesine bir görünüm sağlayacak 14 dakikadan fazla oynanış içeren kendi özel Oyun Durumu'na sahip olacak.

Hogwarts Legacy'yi çevreleyen hype ve beklenti giderek artıyor. Ayrıca yılın başlarında Warner Bros. oyunun 2022'de çıkacağını doğruladı. O zamandan beri oyuncular oyunla ilgili yeni bilgiler için yaygara koparıyor.

Görünüşe göre duaları cevaplandı.

17 Mart'a gelin, oyuncular sonunda Hogwarts Legacy'nin büyücü dünyasını görebilecekler

Oyunun geliştiricilerinin bugünkü duyurudan önce yayınladığı tek görsel, tesadüfen 28 milyondan fazla görüntülenen 2020'deki resmi tanıtım fragmanıydı. Özel Oyun Durumu bu nedenle mükemmel bir hamle ve kesinlikle çok sayıda hayranı mutlu edecek.

Hogwarts Legacy State of Play, PlayStation ile iş ortaklığı yapan WB ve Avalanche Software'e sahip olacak ve 17 Mart Perşembe günü gerçekleşecek. Oyun, PlayStation'ın YouTube ve Twitch kanallarında 14:00 PT / 17:00 ET / 22:00 CET / 02.30 saatleri arasında yayınlanacak. İST.

Sektörden bazı kişilere göre, oyuncuların Mart ayında Hogwarts Legacy'ye yeni bir bakış atacağı ve muhtemel sahnenin PlayStation March State of Play olacağı söyleniyordu. Oyun 9 Mart etkinliğinde yer almadığı için hayal kırıklığı yaratan bir durum değildi .

Bugünkü blog yazısı, yeni gelişmelerin anlatıldığı bu nedenle, başlıkların hayranlarını son derece mutlu edecek. Oyunla ilgili bazı haberler bekliyorlardı ve 9 Mart'tan sonra bazıları öfkeyle oyunun öldüğüne dair spekülasyonlar bile yaptı.

Hogwarts Legacy, bu yıl daha sonra geldiğinde oyunculara yepyeni bir yolculuk getirecek. 1800'lerin sonlarında geçen RPG , Hogwarts Kalesi, Yasak Orman ve Hogsmeade dahil olmak üzere bir dizi yere odaklanacak.

Oyuncular, ünlü okulda sihir dersleri alarak beşinci sınıf öğrencisinin hayatına adım atacak ve yazılmamış olanı yaşamak için kendi benzersiz yolculuklarına çıkacaklar. 17 Mart geldiğinde geliştiricilerin neler yaptığını görmekten heyecan duyacaklar.
To Top