Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

 Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

İlk kitabın başarısından bu yana herkes Büyücü Dünyasındaki maceralarını hayal ediyor ve sonunda bu rüya birçok hayran için gerçek olmak üzere. Bu oyun, görünüşe göre bu evrenin çok sadık bir yorumudur ve Harry Potter meraklıları, bu RPG'de irfanın hangi bölümlerinin kendi yolunu çizdiğini bulmaya heveslidir.

Burada Hogwarts Legacy'de yer alan canavarları inceleyeceğiz. Dünya büyülü hayvanlarla dolu olacak ve son vitrin birkaç tanesini ortaya çıkardı. Fantastik maceramızı neyin beklediğini öğrenmek için okumaya devam edin. Hogwarts Legacy'de gösterilen tüm büyüler için bu makaleye göz atın.

Tüm Hogwarts Eski Canavarları

Hogwarts ve onu çevreleyen alanlar inanılmaz yaratıklarla dolu olacak. Bazıları sevimli ve arkadaş canlısı olurken, diğerleri vahşi olacak ve bundan kaçınılmalıdır.

Graphornlar

Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

Bu yaratık ilk olarak Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar'da gösterildi , bu Cthulhu-Tiger-Bull melezlerine bakmak korkutucu ve bunu destekleyecek bir tavırları var, bu yüzden yakınlardayken çok dikkatli olun. Derilerinin bile bir ejderhanınkinden daha sert olduğu söylenir.

ejderhalar

Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

Hangi büyülü dünyada ejderhalar yoktur? Bunlar türün temel öğeleridir ve karada uçarken kesinlikle karavanda görülürler, umarım süpürgemdeki herhangi bir uçuştan rahatsız olmazlar. Bunlar kesinlikle patronlar olacak ve hikayelere göre değerli alanlara girişleri koruyorlardı.

niffler

Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

Bu yaramaz sevgilimi Fantastik Canavarlar filminde görmüş olmalısınız ve eğer onları doğru hatırlıyorsanız sevimliliklerine aldanmazsınız. Harika bir iz sürücü ve hazine istifçisi olan bu adamlar, dünyada karşılaşıldığında kesinlikle bir baş belası olacaktır. Onları arkadaş olarak tutabilir ve hatta fırçalayabilirsiniz. Yine de çalmasına izin verme!

hipogrifler

Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

Evrendeki görkemli bir canavar, Harry Potter'ın macerasında önemli bir rol oynuyor. Bu yaratıklar yarı at yarı kartaldır ve römorklara göre de monte edilebilirler. Bunların sırtlarında harita üzerinde uçabilirsiniz. Karakterimiz için gerçek bir ulaşım modu mu yoksa sadece özel bir görev mi olduğu henüz görülmedi.

Ay buzağıları

Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

Sadece dolunay gecelerinde ortaya çıkan hayvanlar. Gözleri kocaman ve çekicilik bizde kaybolmadı. Şimdi bunlarla karşılaşmak için geceleri gizlice dışarı çıkmamız gerekiyor. Fragmanda oyuncunun hayvanı beslediği ve onu çok sevdikleri görülüyor.

Troller

Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

İlk Harry Potter filminde banyodaki trolle o yoğun kavgayı kim hatırlamaz ki? Bu yaratıklar patron olmak zorundaydı ve işte buradalar. Devasa fiziğine ve devasa silahlarına sahip olduklarından, savaşmak için gerçekten tehditkar olacaklar. Karşılaşacağımız başka hangi trol varyantları henüz görülmedi.

akromantula

Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

Siz araknofobikler, en kötü kabuslarınızın bu oyuna gelmesine sevinin. Bu dev örümcekler çılgın boyutlara ulaşıyor, ancak fragmanlar yalnızca küçük olanları ortaya çıkardı, ancak efsanevi Yasak Orman Aragog'u gibi devasa örümceklerin yer aldığı mini patron dövüşleri olacağından eminler.

wooper

Hogwarts Legacy'deki Tüm Canavarlar

Vay canına! Şu küçük kuşlara bak. Şarkıları dinleyicileri çıldırtabildiğinden bu yaratıklar aldatıcı bir şekilde sevimlidir ve irfana göre bu kuşların her biri bir Susturma Büyüsü ile satılmaktadır. Bunlar dost mu düşman mı olacak henüz belli değil.

Hogwarts Legacy'deki canavar koleksiyonunu beğeniyor musunuz?
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top