IronSight - Oyun İncelemesi

Ironsight, Wiple Games Inc.'in geliştiricilerinden çevrimiçi çok oyunculu bir nişancı oyunudur.

Prensip olarak oyun WarFace ve CoD : Modern Warfare'in bir karışımı olarak nitelendirilebilir ve oyun OBT'de olduğu için şu anda deneyebilirsiniz. Bu yazıda, tüm artılarını ve eksilerini vurgulayarak oyunun öznel bir incelemesini yapacağım.

Demir Görüş - Oyuna Genel Bakış


Oyunun Iron Sight incelemesi 1.0.72.59115.03 versiyonunda yapılmıştır . Birkaç saat oynadıktan sonra rahatlıkla söyleyebilirim ki, oyun amatör için ve nasıl böyle bir denge görmedim oyunda , ya Farsça'nın gelişimine bağışta bulunursunuz (güçlendiriciler, silahlar, dronlar satın alarak) ya da altınları öğütün. Bu arada, oyun içi para birimi (jetonlar) için bir drone satın alamazsınız, sadece bağış yapın. Dürüst olmak gerekirse, oyundaki oyuncular için çeşitli ödüller olduğunu söyleyebiliriz , yani her rütbe artışından sonra, bir silah veya modifikasyon veya madeni paralar ve hatta bazen fişler için bir kaplamayı nakavt edebileceğiniz bir vaka yayınlanır.

Oynanış CoD : Modern Warfare'a mümkün olan her şekilde ipuçları veriyor , yani konumların görselleri, karakter hareketlerinin mekaniği ve silahların kullanımı. Kulağa harika ve umut verici geliyor, ama değil. Silah kullanma duyarlılığı, yeniden yükleme hızı temelde CoD'den farklıdır . Bu arada Modern Warfare'de çok fazla saat oynadım ve oyunun mümkün olan her şekilde CoD gibi görünmesi benim için tatsız ama aynı zamanda oyunun tüm chiplerini kırıyor. Örneğin, Modern Warfare'de sprint, farenin sol düğmesine basılarak durdurulabilir ve Ironsight'ta, shift tuşu bırakılarak veya hareketi durdurarak (tuşu serbest bırakarak) durdurulabilir.W ). Evet, bu nit toplamaya atfedilebilir, ancak yine de tortu kaldı.


Silah seçimi tek kelimeyle muhteşem: 11 - saldırı tüfekleri, 8 - hafif makineli tüfekler, 4 - keskin nişancılar, 3 - makineli tüfekler. Ancak yalnızca üç silah kullanabilirsiniz ve geri kalanı yalnızca satın alınabilir veya kiralanabilir.

IronSight oynamanın artıları ve eksileri


Tabii ki, oyunun küçük kusurları övecek ve affedecek bir şeyleri var, çünkü OBT'deki ve sürümdeki oyun, her şey daha iyi veya daha kötü için önemli ölçüde değişebilir.


Oyunun artıları:


 1. Diğer oyunlara kıyasla çok fazla (5.17 GB) ağırlığa sahip değil.
 2. Zayıf donanımlarda frizler ve gecikmeler olmadan oynayabilirsiniz.
 3. Koşullu olarak ücretsiz.
 4. Oyun stili.
 5. İyi ping.
 6. Yalnızca metin olsa da yerelleştirme var.

Oyunun eksileri :


 1. Koşullu olarak ücretsiz, ancak yine de bir bağışı var. Bu, oyunun size her sınıf için sadece üç silah vermesiyle ifade edilir: - saldırı tüfeği, MP 5 - hafif makineli tüfek, DSR - 1 - keskin nişancı. Geri kalanı bir bağış veya çiftlik madeni parası ile satın alınmalıdır.
 2. Kötü beceri seçimi.
 3. Birkaç dövüşten sonra silahları tamir etmeniz gerekiyor.
 4. İlk başta, uzun animasyon mekaniği nedeniyle zamanlamaları yakalamak kolaydır: yeniden yükleme, bir sürat koşusunu iptal etme, atlama vb.
 5. Garip atış mekaniği. Bazen kafaya 50 hasar verir. bir saldırı tüfeğinden kaynaklanan hasar ve bir oyuncunun bir yöne ateş ettiği ancak size vurduğu durumlar vardı. Tek kelimeyle ham ürün.
 6. Dürüst olmayan oyuncuların yani dolandırıcıların potansiyeli var.
 7. Eski grafikler.

Sonuç olarak: oyun tamamen oturum atıcıları sevenler için tasarlanmıştır. Geliştiricilere, at bağışı yapmadıkları ve oyuna girmek için zayıf bir eşik bıraktıkları konusunda kredi verilmelidir. Bu, herhangi bir silahın, savaşlar ve günlük görevlerle öğütülen madeni paralar için satın alınabileceği, ancak her şeyin beklendiği kadar pürüzsüz olmadığı gerçeğiyle ifade edilir. Oyun, posta  grubunun kanatları altına alınırsa , benzer atıcılar bir düzine olduğu için güvenle veda edebilirsiniz. Ve neden beni dinliyorsun, oyunu indirip kendin denemek daha iyi ve kaç kişinin bu kadar çok fikri olduğunu unutma.

To Top