İskender'in Elden Ring'deki görev serisi nasıl tamamlanır?

 İskender'in Elden Ring'deki görev serisi nasıl tamamlanır?

İskender'in Elden Ring'deki görev serisi nasıl tamamlanır?

Elden Ring 's the Lands Between, oyuncuların etkileşimde bulunabilecekleri ve kendi yan görevlerinde girişimde bulunabilecekleri birçok NPC'ye sahiptir. Bunlar genellikle birçok ödüle yol açar ve oyuncuların oyundaki bazı anlatıları bir araya getirmelerine yardımcı olur.

Bazı NPC görevleri , oyunun birden fazla sonuna doğrudan bağlı olsa da, ana anlatı üzerinde doğrudan etkisi olmayan ancak yine de yapması oldukça eğlenceli olan birkaç ek görev var.

Böyle bir NPC arayışı , Elden Ring topluluğunun sevgiyle 'Pot Boy' dediği Demir Yumruk İskender'in görevidir.

Pot Boy'un görevlerini, oyuncular oyunda ilerledikçe bulunacakları bazı yerleri keşfettiklerinde tamamlamak oldukça kolaydır.

Zorluk, bir sonraki nerede olacağını bulmakta yatıyor ve bu, görev dizisini tamamlamak isteyen bazı topluluk üyelerini hayal kırıklığına uğrattı . Umarım, bugünün rehberi İskender'in Elden Ring'deki görevini tamamlamalarına yardımcı olabilir.

Elden Ring'de Demir Yumruk İskender'in görev serisini tamamlama

Alexander the Iron Fists'in Elden Ring'deki görev serisini düzgün bir şekilde tamamlamak için , Tarnished'in oyun boyunca NPC'nin seyahat etmek isteyeceği bazı konumların farkında olması gerekir.

Görev serisini tamamlamak için oyuncuların şunları yapması gerekir:
  • İlk önce onu Stormhill'in kuzeyinde, üzerinde balkabağı başlı bir düşman bulunan bir köprünün ucuna yerleştirilmiş olan Grace Bölgesi yakınında bulun. Oyuncular, İskender'in sağdaki uçuruma yardım için seslendiğini duyacaklar. Ona ulaştıklarında, ağır bir silah saldırısı ile onu yapıştırdıktan sonra yerden kalkmasına yardım edebilecekler. Oyuncuların bunu ancak ilk önce onunla etkileşime girdikten sonra yapmaları önemlidir, aksi takdirde ona yardım edemeyeceklerdir.
  • Oyuncuyla konuştuktan ve tüm diyalogunu tükettikten sonra, Pot Boy daha sonra Rotview Balkon Grace Sitesi'nin güneyindeki Gael Tüneli'nin sonunda bulunabilir. Bu, patron dövüşünden hemen önce olacak ve oyuncular, onunla etkileşime girdiklerinde bir kez daha yerini değiştirmesini sağlayacak.
  • Oyuncular onunla bir daha karşılaştığında, onu patron dövüşü için çağıracakları Radahn Festivali'nde olacaklar. Oyuncular karşılaşmadan hemen sonra onunla konuşacaklar. Oyuncular patronu yendikten sonra arenada doğacak.
  • İskender'in bir sonraki yeri, Göllerin Liutnia'sında bulunan Karya Çalışma Salonu'nun güneyine doğru olacak. Konuma ulaşmak için oyuncuların güneye girmeleri gerekecek, çünkü kuzeyden gelirlerse erişimlerine izin verilmeyecek. Orada İskender'i bulacaklar ama bu sefer yine yere saplandı. Ancak bu sefer ona vurmak işe yaramaz ve bir kap yağa ihtiyaç vardır.
  • Eşyayı almak için, Kararmış'ın onu üretmesi gerekecek. Tarif, Siofra Nehri'nde bulunan Nomadic Merchant'tan satın alınabilen Warrior's Cookbook 17'de mevcuttur.
  • Buradan Alexander, oyuncuların onu bir lav havuzunun yakınında bulabileceği Seethewater Terminus'a gidecek. Bu alan oyunun sonraki aşamalarında açılabilir ve bir patron dövüşüne ev sahipliği yapar. Kararmış, orada yaşayan dev Magma Solucanına karşı karşıya gelecek.
  • İskender'in son konumu Crumbling Faram Azula'da olacak. Oyuncular bu alana ancak Dragon Temple Altar'ı tamamladıktan sonra erişebilecekler. Burada oyuncular, kilidini açmak için bir Taş Kılıç Anahtarı gerektiren bir sis kapısı bulacaklar. Rotayı takip ettikten sonra, İskender'i bulmak için batık binaların üzerinden atlayacaklar.
Pot Boy, Tarnish'ten savaşçılarının kurallarına bağlı kalmasını ve onunla son bir kez düello yapmasını isteyeceğinden, Alexander'ın görevinin sona ermesi oldukça üzücü. Alexander'ı öldürdükten sonra, oyuncular Alexander Shard'ın yanı sıra Alexander's Innards alacaklar, böylece görev serisini tamamen kapatacaklar.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski