Lost Ark: Demon Beast Canyon patronları ve mekanik kılavuzu

 Lost Ark: Demon Beast Canyon patronları ve mekanik kılavuzu

Lost Ark: Demon Beast Canyon patronları ve mekanik kılavuzu

Lost Ark's Demon Beast Canyon Abyssal Dungeon ile yardıma mı ihtiyacınız var? Abyssal Dungeons, Lost Ark'ın son oyunundaki ana grup içeriğidir ve ekip çalışması ve koordinasyon gerektiren zorlu patron mekaniklerini sunar. Seviye 1'de üstleneceğiniz ilk Abyssal Dungeon, Item Level 340'da bulunan Demon Beast Canyon'dur. Bu zindan, daha zorlu dört oyunculu içeriğe girişinizdir ve sonraki zindanlar kadar zor olmasa da, yine de devam edeceksiniz. üstlenmek için patron mekaniği hakkında bir anlayışa ihtiyacınız var. Siz ve grubunuz, İğrenç Scarkril dövüşünü anlamak için bir ele ihtiyacınız varsa, bu kılavuz yardımcı olacaktır.

Lost Ark Demon Beast Canyon: Bozuk Vazuela mekaniği

Corrupted Vazuela , Abyssal Dungeon patronlarının ilk ve en kolayıdır, ancak size geleceklerin tadına bakmanızı sağlayacak kadar zorlayıcıdır. Corrupted Vazuela'nın herhangi bir yenilmezlik aşaması veya partinizi anında öldüren “silme” mekaniği olmasa da, mekaniği bilmiyorsanız dövüş kontrolden çıkabilir.

Dövüş boyunca Vazuela, hedefe bir kan birikintisi tükürmeden önce hedef oyuncuyu periyodik olarak mavi artı işaretiyle işaretler. Bu su birikintisi, içinden geçen herkese zamanla önemli hasar verecektir, bu nedenle hedef alındıysanız, su birikintilerinin merkezi tıkamasını önlemek için arenanın kenarına sarılın.

Sonunda, bu su birikintileri daha fazla yer kaplayacak ve arenada gezinmeyi zorlaştıracak. Neyse ki, Corrupted Vazuela'yı şaşırttığınızda, tüm o kan birikintileri kaybolacak. Patronun sağlık çubuğunun altında, siz hasar verdikçe boşalan mor bir "sabitleme çubuğu" göreceksiniz. Onu boşaltın ve Corrupted Vazuela'yı şaşırtacak, su birikintilerini temizleyecek ve büyük bir DPS açıklığı yaratacaksınız. High Stagger özelliğiyle ilgili becerileriniz yoksa, yardımcı olması için Whirlwind Grenades gibi bazı savaş öğelerini getirin.

Lost Ark Demon Beast Canyon: Korkunç Scarkril mekaniği

İğrenç Scarkril , Demon Beast Canyon'un ikinci ve son patronudur ve daha karmaşık mekanikler sunar. Biraz kavga ettikten sonra, Hideous Scarkril gizli moda girecek. Gizlilik modundayken, Scarkril ölümcül bir ışınlanma çizgisi kullanır, büyük ölçüde azaltılmış hasar alır ve yalnızca kısa patlamalar için görünür görünür.

Gizli mod başladığında, arenanın kenarlarında oyuncu hasarına karşı bağışık olan dört altın küre belirecek. Scarkril'in gizliliğini sona erdirmek için, onu küreleri yok etmesi için yemlemelisin. Bir kürenin yanında durun ve teleport slash saldırısı başladığında uzaklaşın. Kendinizi doğru konumlandırdıysanız, eğik çizgi küreyi yok edecektir. Dördünü de yok edin ve Scarkril, savaşa geri dönebilmeniz için gizlilikten çıkacak.

Siz ve ekibiniz birlikte çalışırsanız, herkes bir grup halinde küreden küreye hareket ederken bu çok daha kolay olacaktır. Herhangi bir başıboş gezenler, Scarkril'in agrosunu kürelerden uzaklaştırarak gizlilik aşamasını uzatabilir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top